Druhý tým mladších žákyně BA White má za sebou další turnaj, který jsme tentokrát pořádali v Letňanech a tím se holky na chvíli vrátily zpět do 3. koše. Do turnaje jsme šli spíš s tím, že si holky vyzkouší dosavadní dovednosti a kombinace z tréninku. I tentokrát byl tým složen z 2007, Elévek a jedné začínající 2008.

Sešli jsme se v sestavě: Julie Pszczólková (G), Linda Hrnčířová, Johana Procházková, Terezie Morisáková, Nicol Fryčová, Nikola Štekerová, Nikola Jurečková, Lara Kavtičnik, Denisa Výborná, Vanessa Kahounová

První zápas proti Rudná Panthers Praha jsme rozjeli vlažně a vyrovnaně. Druhý poločas se bohužel táhl ve stejném duchu, byl to zápas utahaný a skóre jsme urvali až v závěru poměrem 9:8  Zde, a to spíše u Elevek, nám vázla kombinace a rychlý přechod do útoku, které jsme po holkách chtěli.

Prvním golem za mlžky nám s úpravou skóre pomohla Niky Jurečková a v tomto zápase pak skórovala ještě jednou – gratulace!

Druhý zápas se Start98 Praha-Kunratice už vypadal výrazně jinak. Jak kdyby holky věděly, že bez práce nejsou koláče a turnaj se začal rozjíždět.

Probudila se nám lajna Elévek (Johy, Linda, Terka) a konečná ukázaly rychlé přechody do útoků, který k radosti holek končily gólem. No a na závěr přišla opět údernická lajna 2007 (Déňa, Niky F., Niky Š.). Výhra 9:2

Třetí zápas s FAT PIPE FLORBAL CHODOV jsme čekali, že bude nejtěžší v turnaji díky jejich odehraným zápasům. Ale jeli jsme ve stejném tempu, jako v druhém zápase a skóre jsem zastavili na 11:1  Chyby byly v přechodu do útoku a finálních nahrávkách, ale píšeme si a na jejich odstranění budeme pracovat na trénincích. V zápase nám bylo líto jednoho gólu, který jsme obdrželi, protože jsme Julče v brance tu nulu přáli. Odchytala opět skvělý turnaj!

Ve 3. koši se ale hrály čtyři zápasy a tak jsme se připravovali na Spartu (ACEMA Sparta Praha RED)….vítězné skóre pro naše holky 16:2

Kdo neviděl, tak on-line by vypadal asi takto…ŤUK ŤUK GOL nebo taky ŤUK ŤUK ŤUK GOL 🙂 K tomuto výsledku pomohla i lajna Niky J., Vanessa, Lara, která výborně ubránila dotírajícího soupeře.

Pocit z odehraného “tréningového” turnaje je pozitivní….chyby byly, máme je zapsané, budeme je probírat a věřím, že je odstraníme co nejdříve.

Velké poděkování rodičům za podporu a za pomoc při pořádán