5.10. se na hale Jedenáctka konala Liga mladších žákyň 3+1 – skupina 3 – A, 2.kolo, 3.koš, kde nastoupilo naše druhé družstvo MLŽKY BA White.
Jak již bylo psáno v minulém článku, tým tvoří zkušené mlžko/stržky doplněné našimi elévkami. Otázkou dne a celkem očekávanou bylo, jestli se holkám podaří postup do 2. koše.

Hráčky: Julie Pszolková (G), Niky Fryčová, Denisa Výborná, Bára Šimáčková, Kája Vachulová, Ema Kučerová, Terka Morisáková, Johy Procházková, Linda Hrnčířová, Martina Zemanová, Kačka Rachůnková

V prvním zápase proti SPARTA RED na to holky vlétly a mlžko/stržky rázně odpověděly na otázku, kdo půjde do 2. koše. Krásnou kombinací vybízely i menší kolegyně Elévky k zakončením a k radosti celého týmu se skóre zastavilo na 17:5 pro naše holky.
Druhý zápas se STAR 98 KUNRATICE se nesl ve stejném duchu,  a tak v závěru zápasu si holky mlžko/stržky dopřály odměnu, kdy si vytvořily údernickou lajnu: Fryčová, Výborná, Vachulová a dohrály si zápas v exhibičním tempu s konečným skóre 13:1. Tím pádem se mohly holky těšit na finálový zápas o celkové první místo a případný postup.
Poslední zápas s Wizards DDM a zajímavostí utkání bylo ponechání údernické lajny. Takže zde se mohly ukázat i naše Elévky a napodobit starší kolegyně s přidáním do skóre nějaký ten gól, což se holkám povedlo a nejen v tomto zápase se neztratily. Konečné skore 14:3 pro naše holky, vítězství a postup.
Pochvala patří také Julče v bráně. Dva chycené nájezdy a spousta protiútoků podpořilo celý tým v klidném průběhu turnaje.
Holkám gratulace k postupu do 2. koše.