Zatímco ostatní naše týmy po boji postupně odpadávaly v turnajových pavoucích. Jediný tým mladších žákyň dokázal turnaj projít bez porážky a turnaj bezkonkurenčně vyhrál.

Naše nejmladší dívčí kategorie v Brně vstoupila do základní skupiny rázně. Po výhrách 8:0, 22:0! nad Tatranem, 10:1 nad Ivanti Tigers a 5:1 vyhrály mlžky základní skupinu. Ve čtvrtfinále holky nešetřily ani druhý tatranský tým a poslal je domů výsledkem 12:1. V semifinále na holky čekal již velký soupeř a bylo to také hned znát. Holky v první půli s Vítkovicemi remizovali 1:1. Druhá půle již byla v režii Blacků a ti si dokráčeli pro finále výsledkem 10:4.

Do finále sice vstoupila lépe Česká Lípa díky rychlému gólu, ale hráčky Black Angels se brzy dostaly do hry. Jejich vedení na konci prvního poločasu už mělo podobu 5:2 a zdálo se, že holky postupně míří za zlatými medailemi. K vysněnému cíli jim zbývalo vybojovaný výsledek ještě dvacet minut udržet.

Přesvědčivý výkon si přenesl tým Black Angels i do druhé půle a hezkými akcemi zvyšoval náskok. Finálové skóre nakonec bylo 10:4 a Česká Lípa převzala stříbro.  Trofej za celkové prvenství tak putovala do rukou mladším žákyním Black Angels, za které turnaj zhodnotila Denisa Výborná. Ta v utkání zaznamenala hned dva góly.

Co říkáš na finále, kde vás čekal jako soupeř Česká Lípa?
Finále jsem si opravdu moc užila, stejně jako všechny ostatní zápasy. Bylo to dobré a všechny jsme si hodně zahrály.

Jak sis letos užila celý Hummel Open Game?
Bylo to tu skvělé a byla sranda. Taky se nám dařilo vyhrávat, což bylo super a měly jsme z toho pořád radost.

Byla třeba nějaká věc, která tě na turnaji nejvíce bavila?
Nahrávat a dávat góly. (úsměv)

Jak bys porovnala Open Game s ostatními turnaji, na kterých jsi zatím hrála?
Na podobných turnajích jsme zatím vyhrávaly, proto bych ho asi taky zařadila mezi jedny z těch nejlepších.