K třetímu letošnímu ligovému turnaji jsme vyjeli do nedalekých Říčan.  Na turnaj jsme vyrazili v sestavě: Munduch – Biálek, Brückne, Hrubeš, Janoštík, Janoštík, Jiřinec, Krajňák , Kundrát , Semecký, Sýkora, Šátek, Šebek, Vydra. Společně dohodnutý cíl turnaje byl si turnaj užít, hrát pohledný a zajímavý florbal a naučit se zase něco nového. 

2008 x Florbalová akademie MB “A“ 1:10

Tým, který postoupil z 4 koše a podle výsledku z minulého turnaje bylo jasné, že nás nečeká vůbec lehký zápas.  V zápase se to potvrdilo a soupeř byl ve všech ohledech lepší. V první polovině zápasu jsme ještě drželi krok a měli i několik slibných šancí. Za to druhá půle už byla jen o tom, kolik gólů dostaneme. Srážely nás individuální chyby, ze kterých jsme se nebyli schopni ponaučit a dál je tvrdohlavě opakovali.

2008 x Fbc Draci Říčany 5:2

Na první zápas jsme se snažili zapomenout a hrát to, co víme, že umíme.  Hráli jsme naopak proti týmu, který musel kvůli pořádání sestoupit z 2. koše. Začátek to byl skvostný a během chvíle jsme vyhrávali 3:0 a celou první polovinu to vypadalo, že si v klidu dojdeme pro vítězství. Však to bychom nebyli my, kdybychom s vědomím lehkého vítězství  v druhé půlce zápas nezkomplikovali a nepřestali hrát. V druhé polovině nás Říčany přehrávaly a dobývaly naší branku. Naštěstí se proti tomu postavil dobře chytající Max.  

O 3. místo 

2008 x Floorball Club Falcon black 4:5

Tento zápas byl velmi vyrovnaný. Většinou se  soupeř se dostal do jednobrankového vedení a my jsme skóre v zápětí srovnali. Ale celý zápas nás trápily ty samé chyby, a to neobsazování hráčů, malá agresivita, odevzdávání balonku a proměňování šancí. Když už se zápas schyloval k nájezdům, tak jsme udělali hned dvě chyby a soupeř vteřinu před koncem rozhodl o svém vítězství. 

 

Jak už to bývá, některé turnaje se podaří a naopak některé se nepodaří. Bohužel tenhle byl ten méně povedený. My však do příští turnaje zas pilně potrénujeme a pevně doufáme, že příští turnaj bude zase patřit mezi ty povedené.

Jakub a Jirka