A je to tady. Očekávaný(vytoužený) postup do prvního koše. Mladší žáci 2007 po vydařeném posledním turnaji který pořádali v Letňanech,se vydali do Říčan pokusit se dobýt druhý koš v sestavě:
Kreibich, Guttenberg-Bohatý,Budín,Budínský,Pecka M,Pecka O, Štoček,Štygler,Tandler,Vorel,Výborná,Fryčová.

V prvním utkání náš čekal soupeř Kanonýři Kladno. Od začátku jsme byli aktivnější než soupeř,ale měli jsme velký problém s proměňováním brankových příležitostí. Ale naší trpělivostí a dobýváním branky soupeře nám se nám podařilo soupeře zlomit a utkání vyhrát 4:2.
Ve druhém utkání po dost veliké pauze nás čekal soupeř z města automobilů Technology florbal Mladá Boleslav. Na soupeře jsme od začátku vlétli ve velkém tempu a zeměstnávali jsme obranu soupeře jedním útokem za druhým. Hráli jsme aktivní florbal a brzo jsme vedli velkým rozdílem 6:0. Soupeř ve druhé půli většinu času hrál bez brankáře a dokázal snižovat náš náskok. Tak konečný výsledek 7:4 vypadá na vyrovnanější průběh než v co se dělo na hřišti. Byli jsme lepší než soupeř a závěrečný tlak jsme ustáli. Našim hráčům a hráčkám jsme věřili,že utkání zvládnou dotáhnout do vítězného konce. Po posledním hvizdu bylo jasné,že si zahrajeme o postup do prvního koše.
O postup do prvního koše nás čekal Soupeř Prague Tigers. Máme velikou radost,že jsme se z finále nepokakali a stále se zlepšující hrou a velikou chutí hrát jsme soupeře rozstříleli vysoko 9:1. Musíme opět vyzdvihnout výkon Kubika v brance. Po utkání se nás ptali,že snad má za sebou sklo???.
Turnaj hodnotíme velmi dobře. Všichni si to náramně užili. Jak hráči,tak i rodiče na tribuně. Jediné co musíme zlepšit je proměňování šancí a zlepšení rozehrávky od obránců (trénerovi Jirkovi vstávaly vlasy hrůzou). Chápu,že věří svým brankářům(Kuba a Táda).
Tak a teď se můžeme těšit na boje v prvním koši.
Jirka,Michal,Lukáš a Tomík.