Níže Vám přinášíme výsledkový servis všech našich družstev z letošního ročníku turnaje Prague Floorball Cup. Především bychom ale chtěli poděkovat všem našim hráčům za jejich nasazení, ale i našim trenérům za prvotřídní vedení všech našich svěřenců a rodičům za jejich neustálou podporu. Zároveň se pod výsledky nachází ochutnávka fotografií z PFC, na zbytek se můžete podívat na klubovém Flickru.

Boys 05 – skončili v osmifinále

6.5.2022 – 17:00 BLACK ANGELS x Sokol Brno EMKOCase Gullivers – 0:1

7.5.2022 – 09:30 BLACK ANGELS x FBC Přerov – 6:1

7.5.2022 – 17:45 BLACK ANGELS x FBC FATPIPE Vipers Most – 6:1

8.5.2022 – 08:45 BLACK ANGELS x Galaxy Team Bulldogs – 3:6

Boys 07 – 3. místo – bronz

6.5.2022 – 08:00 BLACK ANGELS x SKV B – 8:0

7.5.2022 – 08:45 BLACK ANGELS x TROOPERS – 3:1

7.5.2022 – 14:00 BLACK ANGELS x ASK Lovosice LFP – 6:0

8.5.2022 – 11:00 BLACK ANGELS x SK DVOJKA PRAHA – 3:1

8.5.2022 – 14:00 BLACK ANGELS x Předvýběr.CZ FB MB BLACK – 4:1

8.5.2022 – 16:15 BLACK ANGELS x FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – 3:5

Boys 08 – 1. místo – B pavouk

6.5.2022 – 08:00 BLACK ANGELS x Tatran Střešovice – 1:3

6.5.2022 – 17:45 BLACK ANGELS x FBŠ Gorily Plzeň – 2:1

7.5.2022 – 13:15 BLACK ANGELS x FBK AS Trenčín – 2:4

8.5.2022 – 17:00 BLACK ANGELS x FBŠ Bohemians – 4:1

Boys 09 – 1. místo – B pavouk

6.5.2022 – 15:30 BLACK ANGELS 2009 x FBŠ Hattrick Brno – 3:6

6.5.2022 – 18:30 BLACK ANGELS 2009 x FBC Přerov – 2:3

7.5.2022 – 14:00 BLACK ANGELS 2009 x FBC ORCA KRNOV – 5:0

8.5.2022 – 09:30 BLACK ANGELS 2009 x ACEMA Sparta Praha BLUE – 12:1

8.5.2022 – 13:15 BLACK ANGELS 2009 x FbK Orlicko-Třebovsko – 5:0

8.5.2022 – 15:30 BLACK ANGELS 2009 x FBC Mohelnice – 6:2

8.5.2022 – 17:45 BLACK ANGELS 2009 x Sokol Brno EMKOCase Gullivers – 3:1

Boys 10 – 3. místo – bronz

6.5.2022 – 08:00 BLACK ANGELS 2010 x ACEMA Sparta Praha – 11:0

6.5.2022 – 14:45 BLACK ANGELS 2010 x FBŠ Gorily Plzeň – 7:1

7.5.2022 – 11:00 BLACK ANGELS 2010 x Surikaty florbal Košice – 13:0

7.5.2022 – 17:00 BLACK ANGELS 2010 x SK BIVOJ LITVÍNOV 2010 – 1:4

8.5.2022 – 11:00 BLACK ANGELS 2010 x Panthers Otrokovice – 4:5

Boys 11 – 3+1 – 4. místo – B pavouk

6.5.2022 – 08:45 BLACK ANGELS 2011 x Florbal Jesenice – 8:4

6.5.2022 – 11:45 BLACK ANGELS 2011 x Předvýběr CZ Florbal MB – 4:5

7.5.2022 – 08:45 BLACK ANGELS 2011 x FBC Topgal Šternberk – 3:3

7.5.2022 – 12:30 BLACK ANGELS 2011 x FBC Gepardi Brno 7:1

8.5.2022 – 08:00 BLACK ANGELS 2011 x EXEL SNIPERS BRATISLAVA – 13:1

8.5.2022 – 12:30 BLACK ANGELS 2011 x FBC Panthers Liberec – 2:5

Boys 12 MINI – 3+1 – 1. místo – zlato

6.5.2022 – 09:40 BLACK ANGELS 2012 x Kanonýři Kladno B12 – 13:0

6.5.2022 – 11:20 BLACK ANGELS 2012 x ACEMA Sparta Praha – 12:2

6.5.2022 – 13:50 BLACK ANGELS 2012 x 1.FK Ostrava JIH – 17:2

6.5.2022 – 17:10 BLACK ANGELS 2012 x TJ Znojmo LAUFEN CZ – 7:7

8.5.2022 – 10:05 BLACK ANGELS 2012 x FBC Draci Říčany – 16:1

8.5.2022 – 12:10 BLACK ANGELS 2012 x TJ Znojmo LAUFEN CZ – 8:3

8.5.2022 – 15:55 BLACK ANGELS 2012 x FBC DDM Děčín – 11:1

Boys 12 MINI – 3+1 (BA WHITE) – 5. místo

7.5.2022 – 14:15 BLACK ANGELS 2012 WHITE x Panthers Praha BLACK – 7:0

7.5.2022 – 15:55 BLACK ANGELS 2012 WHITE x FBC Draci Říčany – 4:4

7.5.2022 – 18:50 BLACK ANGELS 2012 WHITE x FBC DDM Děčín – 5:8

8.5.2022 – 08:25 BLACK ANGELS 2012 WHITE x ACEMA Sparta Praha – 2:11

8.5.2022 – 11:45 BLACK ANGELS 2012 WHITE x Kanonýři Kladno B12 – 1:5

8.5.2022 – 15:55 BLACK ANGELS 2012 WHITE x Panthers Praha BLACK – 3:3

Boys 13 MINI – 3+1 – 9. místo

7.5.2022 – 09:40 BLACK ANGELS 2013 x Předvýběr CZ Florbal MB – 1:2

7.5.2022 – 11:45 BLACK ANGELS 2013 x Panthers Otrokovice – 5:6

7.5.2022 – 15:05 BLACK ANGELS 2013 x Butchis – 12:1

7.5.2022 – 17:00 BLACK ANGELS 2013 x Panthers Praha RED – 7:2

8.5.2022 – 08:00 BLACK ANGELS 2013 x Prague Tigers – 4:2

8.5.2022 – 10:30 BLACK ANGELS 2013 x Florbal Chomutov – 9:2

8.5.2022 – 13:50 BLACK ANGELS 2013 x BA 2013 WHITE – 9:2

Boys 13 MINI – 3+1 (BA WHITE) – 6. místo

7.5.2022 – 08:00 BLACK ANGELS 2013 WHITE x Snipers Třebíč – 1:11

7.5.2022 – 11:45 BLACK ANGELS 2013 WHITE x Sokol Brno EMKOCase Gullivers – 2:13

7.5.2022 – 13:50 BLACK ANGELS 2013 WHITE x ACEMA Sparta Praha BLUE – 8:3

7.5.2022 – 16:20 BLACK ANGELS 2013 WHITE x Florbal Chomutov – 0:8

8.5.2022 – 09:40 BLACK ANGELS 2013 WHITE x Panthers Praha RED – 0:4

8.5.2022 – 11:45 BLACK ANGELS 2013 WHITE x Prague Tigers – 3:6

8.5.2022 – 13:50 BLACK ANGELS 2013 WHITE x BA 2013 – 2:9

Girls O4 – 3. místo – bronz

6.5.2022 – 08:00 BLACK ANGELS x ACEMA Sparta Praha RED – 3:2

6.5.2022 – 12:30 BLACK ANGELS x Florbal Chomutov – 1:1

7.5.2022 – 12:30 BLACK ANGELS x Sokol Královské Vinohrady – 3:1

7.5.2022 – 17:00 BLACK ANGELS x Florbalová akademie MB – 3:0

8.5.2022 – 12:30 BLACK ANGELS x Bulldogs Brno – 2:3

Girls 07 – 3. místo – bronz

6.5.2022 – 08:45 BLACK ANGELS x ACEMA Sparta Praha – 3:2

6.5.2022 – 14:45 BLACK ANGELS x SK BIVOJ LITVÍNOV – 9:0

7.5.2022 – 08:45 BLACK ANGELS x Florbalová akademie MB – 1:1

7.5.2022 – 18:30 BLACK ANGELS x Panthers Praha – 1:2

8.5.2022 – 12:30 BLACK ANGELS x Florbalová akademie MB – 1:4

Girls 10 MINI- 1. místo – zlato

7.5.2022 – 08:25 BLACK ANGELS x ACEMA Sparta Praha – 4:0

7.5.2022 – 12:35 BLACK ANGELS x Kekavas Bulldogs – 11:0

7.5.2022 – 15:30 BLACK ANGELS x Panthers Praha – 6:0

7.5.2022 – 18:50 BLACK ANGELS x TJ Znojmo LAUFEN CZ – 3:2

8.5.2022 – 12:35 BLACK ANGELS x UKS Chynów Zielona Góra – 11:1

8.5.2022 – 15:05 BLACK ANGELS x MMSK Podhale Nowy Targ – 8:3

Girls 11 MINI – herní zkušenosti k nezaplacení

7.5.2022 – 09:40 BLACK ANGELS x FBŠ Hattrick Brno – 0:15

7.5.2022 – 11:20 BLACK ANGELS x FBŠ Bohemians – 0:1

7.5.2022 – 15:05 BLACK ANGELS x FBC Draci – 0:12

8.5.2022 – 08:50 BLACK ANGELS x FBŠ Hattrick Brno – 4:11

8.5.2022 – 11:45 BLACK ANGELS x FBŠ Bohemians – 0:9

8.5.2022 – 13:50 BLACK ANGELS x FBC Draci – 0:14