Radost z možnosti porovnat se s nejlepšími týmy na jednu stranu, na tu druhou však smutek z faktu, že se musíme rozloučit.

Poslední elévský turnaj pod hlavičkou čfbu jsme odehráli v nejvyšším koši i přes fakt, že jsme mladším ročníkem v kategorii. Co víc, výsledky z posledního měsícem jsou samozřejmě skvělou návnadou pro příští sezónu. Předvedená hra a herní dovednosti našich chlapců nás však nemohou posouvat jinam než na nejvyšší příčky.

Poslední ligový turnaj v Čelákovicích byl jedním slovem paráda. Zápasy se odehráli ve velikém tempu a nasazení a i přes místy veliký tlak ze strany soupeřů jsme turnaj odehráli se ctí a náramně si ho užili!!!

BA09 x Tigers Praha 4:5
BA09 x Start Kunratice 0:4
BA09 x DDM Horní 6:1

Rád bych se při svém loučení s družstvem 2009 ještě naposledy vyjádřil k proběhnuté sezóně. Sezóně, která pro všechny zainteresované začala loučením se trenéra, který kluky vedl zodpovědně a především pozitivně. Pro všechny to byl především říjen zvykání si na nově nastolené způsoby řízení z mé strany. Nicméně po překonání drobných nedorozumění, se nakonec prokázalo, že cíl cesty je správný a především to kluky a nás nesmírně baví!!!
Veselý a kreativní ročník 2009 se mi neopouští lehce, avšak těší mě nové trenérské trio, které věřím bude stejně veselé a zapálené, jako celý tým.

Michal