Také tento týden se máte na co těšit! V úterý pro Vás máme živý přenos s prezidentem oddílu Vojtěchem Pavlíkem. Abychom mohli společně trénovat, tak si na čtvrtek připravil florbalový trénink náš hráč Filip Rulíšek. Jak už jste zvyklý, tak týden zakončíme již tradičním nedělním BA kvízem. Tentokrát na téma významní hráči BA.

V úterý od 19:00 se můžete všichni těšit na živé vysílání s hlavou klubu – Vojtěchem Pavlíkem. Určitě se dozvíte o všem, co Vojta normálně dělá, ale také o aktuální situaci a novinkách v klubu. Jak už je zvykem, bude náš prezident připraven na Vaše dotazy! Takže se můžete ptát na cokoliv a věříme, že se dozvíte mnoho novinek.

Ve čtvrtek se na Vás na našem facebooku bude těšit hráč A-týmu Filip Rulíšek. Trénink zaměřený na florbal otestuje Vaší formu s florbalovou holí a míčkem. S naším střelcem bude po společném tréninku chat s hráčem, který Vám bude odpovídat na Vaše dotazy. Třeba i například kolikrát v tréninku vystřelil na branku, aby se z něj stal sniper!

No a v neděli se na Vás bude opět těšit Daniel Čáp, který bude mít u sebe hned dva významné hosty! Jeho pozvání přijali hráči A-týmu Daniel Ludvík a Kuba Renčín. Společně Vám nabídnou již čtvrtý díl BA kvízu. Tentokrát bude téma na poznávání našich významných hráčů v klubu, kteří aktuálně působí anebo působili v klubu. Budeme hrát o BA roušky a mnoho dalších cen.

Všechny akce začínají v 19:00! Buďte u toho s námi na našem facebooku! Budeme rádi za Vaše otázky ať už formou dotazů na sociálních sítí anebo přímo do našich live streamů!

#blecivkleci