První zápas jsme hráli proti Černošicím. V první půli jsme málo běhali a celkově jsme působili zpomaleně a bez chuti k boji. První půle tak skončila 0:2. Druhou půli jsme stáhli na 2 lajny, hra se trochu zlepšila, ale nestačilo to a z brejků jsme dostávali góly až na konečný stav 1:5.

Druhý zápas proti Wizards orange byl o něco lepší na balónku, ale šance se nám nedařilo proměňovat, takže zápas skončil v hrací době 3:3. Díky šťastnému losu jsme pak šli do zápasu o 3.místo.

V něm jsme nastoupili proti Benešovu, a zápas byl vcelku vyrovnaný až do samotného závěru. Celou dobu jsme opakovali předchozí chyby, byli jsme málo aktivní a nepřihrávali jsme si. Díky tomu jsme přicházeli o balónky, ale udrželi jsme nerozhodný stav 3:3 až do závěru utkání. Následovaly nájezdy, ve kterých se nám nedařilo a soupeř rozhodl třetím nájezdem a strhl tak celkové vítězství na svou stranu.

Do příštích turnajů je třeba zlepšit kolektivní pojetí hry, tzn. lépe si přihrávat v pohybu, být silný na míčku a zapracovat na individuální technice, která souvisí i s kondiční připraveností.