Bleci na domácí půdě bohužel podlehli Mladé Boleslavi nejprve 4:9 a následně 3:10. Série tedy dopadla výsledkem 4:0 i přes obrovskou  bojovnost BLACK ANGELS. Pro Bleky to bohužel znamená konec sezóny, která se i po neúspěchu v play off, dá považovat za velice úspěšnou.

Páteční zápas dopadl rozdílem 9:4 ve prospěch Mladé Boleslavi. Vývoj zápasu nebyl vůbec jednostranný. První třetina dopadla výsledkem 3:3. Za BLACK ANGELS se trefili Jakub Renčín, Kuba Boček a Adam Bouček. Po první dvacetiminutovce to pro Bleky vypadalo velmi dobře. Do prostřední části lépe vstoupila Boleslav, která i přes oslabení zvýšila na 5:3. Za domácí snížil kapitán Jan Hněvkovský, který využil trestného střílení.

Třetí třetina byla již v režii Boleslavi. Zápas rozhodly také dvě využité přesilovky Boleslavi. Středočeši zvládli v poslední části vstřelit 4 branky a pojistili si vítězství 9:4. Hráči BLACK ANGELS předvedli velmi hezký bojovný výkon, ale bohužel nedokázali udržet tempo s hráči Mladé Boleslavi.

Sobotní utkání již tak vyrovnané nebylo. Úvodní třetina se ale hráčům BLACK ANGELS povedla, kdy dokázali stáhnout náskok Boleslavi a první třetina tedy dopadla 4:2 ve prospěch Mladé Boleslavi.

Ta udeřila jako první, když vstřelila v rámci 10 minut 2 branky. Avšak Bleci našli velmi rychle odpověď, v čase 10:11 snížil na 1:2 Jakub Boček. Do konce úvodní třetiny se trefovala už jen Boleslav, která si v jednom případě spletla branku a vstřelila si tak vlastní gól. Do šaten se šlo za stavu 2:4 z pohledu BA. V druhé části jasně převzala otěže Boleslav, kdy potrestala vyloučení a následně vsítila další 4 branky. Na snížení dostal šanci Jan Hněvkovský, který bohužel nedokázal proměnit a tak jeho poslední nájezd v Superlize nedopadl brankou. Na konečných 3:10 upravil Jan Kopecký a bohužel pro Bleky i čtvrtý zápas série dovedla do vítězného konce Mladá Boleslav, která postoupila do semifinále.

Pro Bleky to ale byly velmi cenné zkušenosti s vyřazovací částí do budoucích let, tudíž se celá sezóna nedá hodnotit jinak než kladně.

Sobotní utkání bylo také speciální tím, že se loučil náš kapitán, Jan Hněvkovský. Jelikož se kvůli koronaviru nemohl loučit před plnými tribunami a skvělou atmosférou našich fanoušků, vzdali mu úctu potleskem za jeho skvělou kariéru všichni přítomní na hale, včetně celého týmu Mladé Boleslavi.

Na rozlučku našeho kapitána a jeho góly za BLACK ANGELS se můžete podívat zde. Za celou rodinu a organizaci BLACK ANGELS Hóňovi děkujeme a přejeme spoustu úspěchů v osobním životě! DÍKY, KAPITÁNE!

 

Všem fanouškům děkujeme v těchto nelehkých časech za přízeň a doufáme, že se v nejbližší době budeme mít možnost znovu setkat na letních turnajích a kempech. Celá rodina BLACK ANGELS přeje všem pevné zdraví. DYCKY BLACK!

Sestřihy zápasů:

Hodnocení utkání: