Nové články
  1. Gólové hody ve Vítkovicích
  2. PREVIEW: Bleky čeká náročné venkovní utkání
  3. První výhra v sezóně, první výhra doma.
  4. Hrajeme o víkendu 19. – 20. září
  5. Nákup permanentek pro rok 2020/21

Tréninky v sezóně

Blíží se nám nová sezóna a tréninky dle standardního rozpisu začínáme už od prvního týdne školního roku. Již od úterý 1. září se tedy na všechny členy #BAfamily těšíme na trénincích podle následujícího rozpisu.

Upozorňujeme, že kondiční tréninky se budou v měsíci září odehrávat venku, v sálech či tělocvičnách budou probíhat až od října. Tréninky na ZŠ Fryčovické začínají od října. Bližší informace či změny dostanete od trenérů svých kategorií.

Rozpis tréninků podle kategorií:
Junioři A – Leoš Tuček, Jakub Zalubil

Pondělí 21:00 – 22:30 hala Kbely
Středa 19:00 – 20:30 hala Kbely
Čtvrtek 18:45 – 20:00 hala Kbely
Pátek 18:30 – 20:00 BB aréna zadní (předzápasový, 1x za 14 dní)

Junioři B – Karel Staněk, Ondřej Falber

Út: 19:00-20:15 TJ Spoje – hala
Čt: 17:45–18:45 TJ Spoje – hala

Dorost A – Jakub Zalubil, Pavel Horák

Pondělí – 19:30 – 20:45 – hala Kbely
Středa – 19:30 – 20:30 – Sportcentrum Prosek (kondiční)
Čtvrtek – 17:30 – 18:45 – hala Kbely
Pátek – 18:30 – 20:00 – BB aréna zadní (předzápasový – 1x za 14 dní)

Dorost B – Jiří Hausmann, Karel Staněk, Matěj Pošta

Út: 19:00-20:15  TJ Spoje – hala
Čt: 16:30-18:00  TJ Spoje – hala
Pá: 20:15-21:30  Letňany – velká hala (s holkami)

Starší žáci A – Michal Plecitý, Jiří Vorel

Po: 16:30-17:45  Čakovice – hala
Út: 19:30-21:00  Letňany – zadní hala
St: 17:30-18:30  Sportcentrum Prosek – kondiční trénink
Pá: 19:00-20:15 Letňany – velká hala

Starší žáci B – Jiří Hausmann, Jiří Vorel

Po: 16:30-17:45 Čakovice – hala
St 18:30-19:30  Sportcentrum Prosek – kondiční trénink
Čt: 16:30-17:45 TJ Spoje – hala

Starší žáci C – Jiří Pospěch, Filip Penc

Po: 19:00-20:30  BB Aréna Letňany – zadní hala
Út: 19:30-20:30  Malá tělocvična Čakovice, kondiční trénink
Čt: 18:30-20:00  BB Aréna Letňany – zadní hala

Mladší žáci 2008– Michal Plecitý, Adam Štyler

Út: 18:00-19:30 BB Aréna Letňany – zadní
St: 16:30-17:30  Sportcentrum Prosek – kondiční trénink
Pá: 17:45-19:00 BB Aréna Letňany – velká hala

Mladší žáci 2009– Štěpán Čejka, Marek Rauš, Tomáš Bortlík

Út: 18:30-19:30 BB Aréna Letňany – horní sál, kondiční trénink
St: 16:30 – 18:00 hala Čakovice
Pá: 16:15-17:45 BB Aréna Letňany- zadní hala

Mladší žáci Rookies – Martin Kadrnožka, Matouš Burian, Pavel Chmel

Út: 18:30-19:30  Malá tělocvična Čakovice – kondiční trénink
Čt: 18:30-20:00  Nová tělocvična ZŠ Čakovice, hala
Pá: 17:45 – 19:00 BB Aréna Letňany – zadní

Elévové 2010 –  Martin Kostiha, Marek Čejka, Lucie Procházková

Po: 18:00-19:00 BB Aréna Letňany – horní sál, kondiční trénink
Út: 17:00 – 18:15 BB Aréna Letňany – zadní
Čt: 17:45-19:00 BB Aréna Letňany – zadní

Elévové 2011 – Natálie Zemanová, Martin Pfister, Štěpán Kostrhún

Po: 16:45-18:15 BB Aréna Letňany – zadní
Út: 17:30 – 18:30 BB Aréna Letňany – horní sál (kondiční)
Čt: 17:00 – 18:15 hala Čakovice (spojeno s mladšími žákyněmi)

Přípravky 2012 – Jiří Kolínský, Jakub Hlaváček

Po: 18:15 – 19:30 ZŠ Fryčovická (od října) – v září 16:45 – 18:15 zadní hala BB Aréna Letňany
St: 17:00 – 18:15 BB Aréna Letňany – zadní
Čt: 17:00-18:00  ZŠ Fryčovická – malá tělocvična (od října) – v září venkovní vedle BB Arény

Přípravka 2013 – Zdeněk Mitrovský, Irena Růžičková

Po: 17:00-18:15 ZŠ Fryčovická (od října)
St: 17:00 – 18:15 BB Aréna Letňany – zadní
Čt: 18:00 – 19:00 BB Aréna Letňany – horní sál (kondiční)

Přípravky mini – Natálie Churáčková

Po: 17:00-18:15 ZŠ Fryčovická (od října)
St: 18:00 – 19:15 BB Aréna Letňany – zadní
Čt: 18:00 – 19:00 BB Aréna Letňany – horní sál

Dorostenky, juniorky (ženy) – Daniel Krátký, Jiří Kefurt, Libor Dušovský

Po: 19:00 – 20:30 hala Čakovice (v září druhý blok 20:30-22:00)
Út: 17:30 – 19:00 hala TJ Spoje
St: 19:15-20:30 BB Aréna Letňany – zadní (kondiční)
Čt: 18:15-19:30 hala Čakovice
Pá: 20:15 – 21:30 BB Aréna velká hala

Starší žákyně – Vladimír Fuchs, Martin Vachule

Po: 17:45 – 19:00 hala Čakovice
St: 18:00 – 19:00 nová tělocvična ZŠ Čakovice (kondiční)
Pá: 16:30 – 17:45 BB Aréna Letňany – velká

Mladší žákyně – Jiří Diepolt, Jan Horáček, Matyáš Pik

Po – 18:00 – 19:15 BB Aréna Letňany zadní
St – 17:00 – 18:00 nová tělocvična ZŠ Čakovice (kondiční)
Čt – 17:00 – 18:15 hala Čakovice

Elévky + minižákyně – Ilona Baboráková, Jakub Růžička, Martin Morisák

Po: 17:45 – 19:00 BB Aréna Letňany zadní
St: 18:00 – 19:15 BB Aréna Letňany zadní
Pá: 17:00 – 18:00 ZŠ Fryčovická (kondiční) – od října

PARTNEŘI SUPERLIGY FLORBALU

Livesport.eu Holba Česká televize Deník.cz Evropa 2

PARTNEŘI BLACK ANGELS

Praha DRILL Athletics Mizuno Florbalexpert ZONE Florbal SAPHO kuchyně MŠMT Pragotherm