< >
default
sdílet článek
Vojtěch Pavlík

Tréninky 2018/2019

Kompletní informace o nadcházející sezóně 2018/2019 naleznete ZDE

 

Tréninky jsou zahájeny v pondělí 3. září u týmů, kteří hrají již první víkend turnajové zápasy, jinak až od 10. září a ukončeny jsou ve středu 19. června 2019. Všechny kondiční tréninky  v září probíhají venku. Halové tréninky končí první týden v květnu a po týdenní pauze se začíná s venkovní letní přípravou.

 

Rozpis tréninků podle kategorií:

Přípravka MINI (ročník 2012 a mladší) – Anna Dvořáková

Pondělí – Letňany zadní – 16:15 – 17:30

Čtvrtek – ZŠ Fryčovická – 15:45 – 17:00

 

Přípravka 2011 – Barbora Šimonková

Pondělí – Letňany zadní – 16:15 – 17:30

Úterý – Letňany sál spodní – 17:30 – 18:30

Čtvrtek – Letňany zadní – 17:15 – 18:30

 

Přípravka 2010 – Martin Jiřinec

Pondělí – Letňany zadní – 17:00 – 18:15

Úterý – Letňany sál spodní – 17:30 – 18:30

Čtvrtek – Letňany zadní – 17:15 – 18:30

 

Elévové 2009 – Jiří Patočka

Pondělí –  Letňany sál – 18:00 – 19:00

Úterý – Letňany zadní – 16:30 – 17:45

Pátek – Letňany zadní – 16:30 – 17:45

 

Elévové 2008 – Jakub Hlaváček, Jiří Kolínský

Pondělí – ZŠ Fryčovická – 18:00 – 19:15

Úterý – Letňany sál horní – 17:15 – 18:15

Čtvrtek – Letňany zadní – 16:30 – 17:45

 

Mladší žáci 2007 – Michal Plecitý, Jiří Vorel

Úterý – Letňany sál horní – 19:15 – 20:15

Středa – Letňany zadní – 17:30 – 19:00

Pátek – Letňany velká – 17:30 – 18:45

 

Elévové/mladší žáci ROOKIES – Markéta Chaloupecká, Jakub Zalubil (Nováčci ročníků 2009 – 2006, rozdělení dle rozhodnutí trenérů)

Pondělí –  Letňany zadní – 18:00 – 19:15

Úterý – Letňany sál horní – 18:15 – 19:15

Pátek – Letňany zadní – 17:15 – 18:30

 

Mladší žáci 2006 – Jan Hausmann, Martin Kostiha

Úterý – Letňany sál spodní – 16:30 – 17:30

Středa – hala Kobylisy – 16:00 – 17:00

Čtvrtek – Letňany zadní – 18:15 – 19:30

 

Starší žáci 2005 – Marek Rauš, Jiří Kefurt

Pondělí – ZŠ Fryčovická– 19:15 – 20:30

Úterý – Letňany zadní  – 18:15 – 19:30

Čtvrtek – Spoje  – 17:30 – 18:45

 

Starší žáci 2004 – Tomáš Hejda, Jiří Kocourek

Pondělí – Čakovice – 16:30 – 17:45

Úterý – Letňany zadní – 19:15 – 20:30

Pátek – Spoje – 16:30 – 17:45

 

Dorost B –  Ondřej Falber, Metoděj Krahulec

Úterý – TJ Spoje – 18:00 – 19:15

Pátek – Letňany zadní – 18:30 – 20:00

 

Dorost A – Jakub Zalubil, Karel Staněk

Pondělí – Čakovice – 17:45 – 19:00

Úterý – TJ Spoje – 18:00 – 19:15 / Středa – Čakovice – 16:30 – 18:00

Čtvrtek – Čakovice – 17:00 – 18:15

 

Junioři B – Karel Staněk

Úterý – TJ Spoje – 19:15 – 20:30

Čtvrtek – TJ Spoje – 18:45 – 20:00

 

Junioři A – Jakub Zalubil

Pondělí – Čakovice – 19:00 – 20:30

Středa – Čakovice – 16:30 – 18:00

Čtvrtek – Čakovice – 18:15 – 19:30

 

Muži A – Tomáš Janeček, Petr Pajer

Pondělí – Čakovice – 19:00 – 20:30

Středa – TJ Chodov – 20:30 – 22:00

Čtvrtek – SH Jižní Město – 20:45 – 22:15

 

Muži B – Vojtěch Pavlík

Úterý – TJ Spoje – 20:30 – 22:00

Pátek – Letňany velká – 20:00 – 21:30

 

Muži C – Jan Sláma

Pátek – Letňany velká – 20:00 – 21:30

 

Muži D – Karel Staněk

Čtvrtek – TJ Spoje – 18:45 – 20:00

 

Elévky – Pavel Bartoš, Jakub Růžička

Úterý – Letňany zadní– 17:15 – 18:30

Čtvrtek – Letňany sál horní – 18:00 – 19:00

Pátek – ZŠ Fryčovická – 15:45 – 17:00

 

Mladší žákyně + starší žákyně – Martin Vachule, Vladimír Fuchs

Úterý – Letňany sál spodní – 18:30 – 19:30

Středa – Letňany zadní – 18:30 – 20:00

Pátek – Letňany velké – 16:15 – 17:30

 

Dorostenky + juniorky – Jan Kopecký, Katarína Planá

Pondělí – Letňany zadní – 19:00 – 20:30

Čtvrtek – Letňany zadní  – 19:15 – 20:30

Pátek – Letňany velká – 18:45 – 20:00

 

Ženy – Lukáš Klíma, Tomáš Zídek

Pondělí – Kobylisy – 20:00 – 21:30

Pátek – Letňany velká – 18:45 – 20:00

divider