Nové články
  1. První superligový zápas se konal pod širým nebem
  2. Hrajeme o víkendu 21.-22. září
  3. Dorostenci A odehráli první turnaj sezony
  4. Rozhovor: Dívčí složka a Daniel Krátký
  5. Partnerský program BA FAMILY CLUB

Tréninky 19/20

Blíží se nám nová sezóna a tréninky dle standardního rozpisu začínáme už od prvního týdne školního roku. V pondělí 2. září se tedy na všechny členy #BAfamily těšíme na halách!

Upozorňujeme, že kondiční tréninky se budou v měsíci září odehrávat pod širým nebem, na sálech budou až od října. Bližší informace dostanete od trenérů svých kategorií.

 

Rozpis tréninků podle kategorií:
Junioři A – Jakub Zalubil, Lukáš Pokorný, Jan Sláma, Ondřej Kratěk

Po: 19:00-20:30 Čakovice – hala/kondiční
St: 20:00-21:30  ZŠ Campanus – hala
Čt: 17:00-18:15 Čakovice – hala

Junioři B – Karel Staněk, Ondřej Falber

Út: 18:00-19:30 TJ Spoje – hala
Čt: 18:00–19:00 TJ Spoje – hala

Dorost A – Jakub Zalubil, Tomáš Hejda, Ondřej Kratěk

Po: 17:45-19:00 Čakovice – hala
Út: 16:30-18:00 TJ Spoje – hala/kondiční
St: 16:30-18:00 Čakovice – hala
Pá: 18:15-19:30 Letňany – zadní hala

Dorost B – Karel Staněk, Ondřej Falber

Út: 18:00-19:15  TJ Spoje – hala
Čt: 18:00-19:00  TJ Spoje – hala
Pá: 18:45-20:30  Letňany – velká hala

Starší žáci A – Michal Plecitý, Jan Hausmann, Pavel Horák

Po: 16:30-18:00  Čakovice – hala
Út: 19:30-21:00  Letňany – zadní hala
St: 17:30-18:30  Sportcentrum Prosek – kondiční trénink
Pá: 17:30-19:00 Letňany – velká hala

Starší žáci B – Marek Rauš, Jan Hausmann

Po: 16:30-17:45 Čakovice – hala
St 18:30-19:30  Sportcentrum Prosek – kondiční trénink
Čt: 17:00-18:00 TJ Spoje – hala

Starší žáci C – Jiří Pospěch, Matouš Burian

Po: 17:30-18:45  Letňany – zadní hala
Út: 19:30-20:30  Malá tělocvična Čakovice, kondiční trénink
Pá: 16:30-17:45  TJ Spoje – hala

Mladší žáci 2007 – Michal Plecitý, Jiří Vorel

Út: 18:15-19:45  Letňany – zadní hala
St: 16:30-17:30  Sportcentrum Prosek – kondiční trénink
Pá: 16:15-17:45 – Letňany – velká hala

Mladší žáci 2008 – Jakub Hlaváček, Jiří Kolínský

Po: 18:00-19:15  ZŠ Fryčovická – kondiční trénink
St: 17:00-18:15 Nová tělocvična ZŠ Čakovice – hala
Čt: 18:15-19:30  Letňany – zadní hala

Mladší žáci Rookies – Martin Chalupa, Matouš Burian

Út: 18:30-19:30  Malá tělocvična Čakovice – kondiční trénink
St 17:45-19:00 Nová tělocvična ZŠ Čakovice – hala
Čt: 18:30-20:00  Nová tělocvična ZŠ Čakovice, hala

Elévové 2009 – Lukáš Staněk, Štěpán Čejka, Tomáš Bortlík

Út: 18:30-19:30  Letňany – horní sál, kondiční trénink
St: 17:15-18:45  Letňany – zadní hala
Pá: 16:15-17:30  Letňany – zadní hala

Elévové 2010 – Natálie Churáčková, Adriana Fricová, Martin Kostiha

Po: 18:00-19:00  Letňany – horní sál, kondiční trénink
St: 16:15-17:30  Letňany – zadní hala
Čt: 16:15-17:30  Letňany – zadní hala

Přípravky 2011 – Natálie Zemanová, Hana Kuchařová, Barbora Šimonková

Po: 17:00-18:00  Letňany – horní sál, kondiční trénink
Út: 16:30-17:45  Letňany – hala
Čt: 17:15-18:30  Letňany – zadní hala

Přípravky 2012 – Anna Dvořáková, Zdeněk Mitrovský

Po: 16:15-17:30  Letňany – zadní hala
Čt: 16:00-17:00  ZŠ Fryčovická – hala

Přípravky mini – Matej Lelovič

Po: 16:15-17:30  Letňany – zadní hala
Čt: 16:00-17:00  ZŠ Fryčovická – hala

Ženy – Daniel Krátký, Jiří Kefurt

Pondělí: 20:00-21:30  Sokol Kobylisy
Další podle možnosti s dorostenkami a juniorkami

Dorostenky, juniorky (ženy) – Daniel Krátký, Jiří Kefurt, Zdena Kuchařová

Po: 18:30-20:00  Letňany – zadní hala
Út: 19:00-20:00 Atletický trénink, bude určeno
St: 19:45-20:45  Spejbl gym, kickbox
Čt: 18:15-19:30  Čakovice, hala
Pá: 19:00-20:30  Letňany, velká hala

Starší žákyně + vybrané hráčky ročníku 2007 – Vladimír Fuchs, Martin Vachule

Po: 19:15-20:30  ZŠ Fryčovická, kondiční trénink
St: 18:30-20:00  Letňany – zadní hala
Čt: 19:15-20:30  Letňany – zadní hala

Mladší žákyně – Jiří Diepolt, Štěpán Kostrhún, Matyáš Pik

Út: 17:15-18:30  Letňany – zadní hala
St: 18:30-19:30  Letňany – spodní sál, kondiční trénink
Pá: 17:15-18:30  Letňany – zadní hala

Elévky – Ilona Baboráková, Jakub Růžička, Jan Michálek, Matyáš Krahulec

Út: 17:15-18:30  Letňany – zadní hala
St: 17:30-18:30  Letňany – spodní sál kondiční trénink
Pá: 15:30-17:00  ZŠ Fryčovická – hala

Praha DRILL Athletics Isostar Florbalexpert ZONE Florbal SAPHO kuchyně MŠMT Pragotherm
EFT 2019