Nové články
  1. Junioři dokázali dvakrát porazit Chodov a berou bronzové medaile
  2. NETRÉNUJEME! – Velikonoční prázdniny
  3. Mladší žačky opět vítězné v prvním koši
  4. Jakub Boček nominován na mistrovství světa juniorů
  5. Hrajeme o víkendu 13.-14. dubna

Tréninky 2018/2019

Tréninky jsou zahájeny v pondělí 3. září u týmů, kteří hrají již první víkend turnajové zápasy, jinak až od 10. září a ukončeny jsou ve středu 19. června 2019. Všechny kondiční tréninky  v září probíhají venku. Halové tréninky končí první týden v květnu a po týdenní pauze se začíná s venkovní letní přípravou.

Rozpis tréninků podle kategorií:

Přípravka MINI (ročník 2012 a mladší) – Anna Dvořáková

Pondělí – Letňany zadní – 16:15 – 17:30
Čtvrtek – ZŠ Fryčovická – 15:45 – 17:00

Přípravka 2011 – Barbora Šimonková

Pondělí – Letňany zadní – 16:15 – 17:30
Úterý – Letňany sál spodní – 17:30 – 18:30
Čtvrtek – Letňany zadní – 17:15 – 18:30

Přípravka 2010 – Martin Jiřinec

Pondělí – Letňany zadní – 17:00 – 18:15
Úterý – Letňany sál spodní – 17:30 – 18:30
Čtvrtek – Letňany zadní – 17:15 – 18:30

Elévové 2009 – Michal Plecitý

Pondělí –  Letňany sál – 18:00 – 19:00
Úterý – Letňany zadní – 16:30 – 17:45
Pátek – Letňany zadní – 16:30 – 17:45

Elévové 2008 – Jakub Hlaváček, Jiří Kolínský

Pondělí – ZŠ Fryčovická – 18:00 – 19:15
Úterý – Letňany sál horní – 17:15 – 18:15
Čtvrtek – Letňany zadní – 16:30 – 17:45

Mladší žáci 2007 – Michal Plecitý, Jiří Vorel

Úterý – Letňany sál horní – 19:15 – 20:15
Středa – Letňany zadní – 17:30 – 19:00
Pátek – Letňany velká – 17:30 – 18:45

Elévové/mladší žáci ROOKIES – Markéta Chaloupecká, Jakub Zalubil (Nováčci ročníků 2009 – 2006, rozdělení dle rozhodnutí trenérů)

Pondělí –  Letňany zadní – 18:00 – 19:15
Úterý – Letňany sál horní – 18:15 – 19:15
Pátek – Letňany zadní – 17:15 – 18:30

Mladší žáci 2006 – Jan Hausmann, Martin Kostiha

Úterý – Letňany sál spodní – 16:30 – 17:30
Středa – hala Kobylisy – 16:00 – 17:00
Čtvrtek – Letňany zadní – 18:15 – 19:30

Starší žáci 2005 – Jiří Kefurt, Pavel Horák

Pondělí – ZŠ Fryčovická– 19:15 – 20:30
Úterý – Letňany zadní  – 18:15 – 19:30
Čtvrtek – Spoje  – 17:30 – 18:45

Starší žáci 2004 – Tomáš Hejda, Jiří Kocourek

Pondělí – Čakovice – 16:30 – 17:45
Úterý – Letňany zadní – 19:15 – 20:30
Pátek – Spoje – 16:30 – 17:45

Dorost B –  Ondřej Falber, Metoděj Krahulec

Úterý – TJ Spoje – 18:00 – 19:15
Pátek – Letňany zadní – 18:30 – 20:00

Dorost A – Jakub Zalubil, Karel Staněk

Pondělí – Čakovice – 17:45 – 19:00
Úterý – TJ Spoje – 18:00 – 19:15 / Středa – Čakovice – 16:30 – 18:00
Čtvrtek – Čakovice – 17:00 – 18:15

Junioři B – Karel Staněk

Úterý – TJ Spoje – 19:15 – 20:30
Čtvrtek – TJ Spoje – 18:45 – 20:00

Junioři A – Jakub Zalubil

Pondělí – Čakovice – 19:00 – 20:30
Středa – Čakovice – 16:30 – 18:00
Čtvrtek – Čakovice – 18:15 – 19:30

Muži A – Tomáš Janeček, Petr Pajer

Pondělí – Čakovice – 19:00 – 20:30
Středa – Čakovice – 20:30 – 22:00
Čtvrtek – SH Jižní Město – 21:45 – 23:15

Muži B – Vojtěch Pavlík

Úterý – TJ Spoje – 20:30 – 22:00
Pátek – Letňany velká – 20:00 – 21:30

Muži C – Jan Sláma

Pátek – Letňany velká – 20:00 – 21:30

Muži D – Karel Staněk

Čtvrtek – TJ Spoje – 18:45 – 20:00

Elévky – Jakub Růžička, Martina Egersdorf

Úterý – Letňany zadní– 17:15 – 18:30
Čtvrtek – Letňany sál horní – 18:00 – 19:00
Pátek – ZŠ Fryčovická – 15:45 – 17:00

Mladší žákyně + starší žákyně – Martin Vachule, Vladimír Fuchs

Úterý – Letňany sál spodní – 18:30 – 19:30
Středa – Letňany zadní – 18:30 – 20:00
Pátek – Letňany velké – 16:15 – 17:30

Dorostenky + juniorky – Jan Kopecký, Katarína Planá

Pondělí – Letňany zadní – 19:00 – 20:30
Čtvrtek – Letňany zadní  – 19:15 – 20:30
Pátek – Letňany velká – 18:45 – 20:00

Ženy – Lukáš Klíma, Tomáš Zídek

Pondělí – Kobylisy – 20:00 – 21:30
Pátek – Letňany velká – 18:45 – 20:00

Praha DRILL Athletics Isostar Florbalexpert ZONE Florbal SAPHO kuchyně MŠMT Pragotherm