fbpx
Nové články
  1. Mladší žákyně na Nisa Open 2022
  2. Objednávání dresů
  3. Nisa Open 2022 – finálový den
  4. Nisa Open 2022
  5. BA bazárek 29.5.

Kluboví partneři

Hlavní a stabilní partner našeho klubu již od roku 2013

Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu, spokojené zákazníky a cenovou dostupnost nabízených výrobků. Jsme rodinná společnost působící na trhu od roku 1991. Navštivte naše moderní showroomy v lokalitách Líbeznice, Příbram, Zdiby a nechte se inspirovat  vystavenými koupelnami a kuchyněmi.

Oblékáme Vás od roku 2017

Značka DRILL Athletics vznikla pod rukama Vojtěcha Pavlíka v roce 2015.  První rok se firma rozjížděla velmi pomalu a učili jsme se poznávat materiály, technologie a oděvní konstrukce. Našli dodavatele látek, galanterie a především šicí dílny, bez kterých by to nešlo. Vyrábíme z evropských materiálů v nejvyšší kvalitě, výrobky testujeme se sportovci a šijeme v ČR.

BLACK ANGELS ZONE TEAM!

ZONE se od počátku roku 2001 stala silnou mezinárodní značkou. Naše sídlo se nachází v Mölnlycke, jihovýchodně od Gothenburgu ve Švédsku. ZONE má velký počet hvězd v týmu, jako jsou Patrik Malmström a Daniel Calebsson. Pracujeme také s některými z nejlepších týmů, jako jsou Pixbo Wallenstam, FC Helsingborg a Happee Salibandy. V letošním roce vydáváme největší série AIR, kterou jsme kdy vyrobili a novou čepel ZUPER.

FLORBAL EXPERT – stabilní partner klubu od roku 2014

Dlouholetým partnerem v oblasti distribuce florbalového vybavení je společnost FlorbalExpert (dříve Spinflo). Florbalexpert je výhradním dodavatelem značek ZONE, UNIHOC a McDavid. ZONE a UNIHOC jsou čistě florbalovo-lifestylové značky a McDavid je lídrem v oblasti sportovních bandáží, ortéz a kompresního oblečení. Členové klubu mají v obchodě na Hradčanské slevu 20%. Pokud chtějí dosáhnout na slevu až 35% je třeba učinit přes klubové objednávky, které spravuje Jakub Zalubil.

Obchod na Hradčanské je pro Vás otevřen každý všední den od 10 – 19 hodin.

MIZUNO – nový parter klubu, který obouvá naše hráče!

Mizuno je výrobce velkého množství bot od sportovních či běžeckých bot až po volnočasovou obuv. Celou škálu bot vhodných přímo pro florbal najdete ve vyzkoušení v naší kanceláři a můžete zakoupit na našem eshopu.

Gatorade

Další produkt se spoluprácí s Levelsportkonceptem je pro náš oddíl značka Gatorade. Značka pro profesionální sportovce vyrábějící nápoje, které dokážou plnohodnotně a rychle doplnit tekutiny. Dále produkty obsahující výživné látky, které brání dehydrataci a problémům z přehřátí organismu, jako jsou křeče svalstva a vyčerpání kvůli úpalu. Produkty naleznete již v našem eshopu.

BLINDSAVE – partner našich brankářů

BLINDSAVE je firma specializující se na kompresní polstrované sportovní oblečení. Proto je také značkou, kterou volí množství florbalových brankářů, mezi které patří i ti naši!

Pragotherm – společnost podporující činnost klubu od roku 2017

Společnost PRAGOTHERM, servis fasád je specializovanou firmou, která se zabývá problematikou obvodových plášťů bytových domů. Prioritně se zaměřujeme na vývoj a aplikaci technologií zaměřených na likvidaci mikroorganismů napadených fasád. Sídlí v Dolních Chabrech a přispívá každý rok finanční částkou na provoz klubu.

O’black – bude tě respektovat

Do první superligové sezony přibyl i nový partner – O’black, firma díky které má náš realizační tým reprezentativní košile s naším logem. V O’black jsou také připraveni se speciální nabídkou pro všechny naše členy, kteří mají zájem o stylové košile, obleky či kabáty.

Obchodní centrum Letňany

Partnerství s obchodním centrem v Letňanech bylo dohodnuto před sezonou 2019/2020 a začalo velkou akcí Florbalové dny, která se uskutečnila v září 2019. Při ní proběhl nábor do klubu, ale i autogramiáda hráčů A-týmu.

MK – klimatizace, chlazení, vzduchotechnika

Od roku 2003 se firma zastoupená Martinem Kostihou zabývá instalacemi klimatizací, chlazení, vzduchotechniky včetně MaR a dalších profesí, jako jsou topení, voda, plyn a to na území celé ČR, nejčastěji v Praze a středočeském kraji.

logo-praha

Klub čerpá finanční podporu ze systémových grantů MHMP.

MŠMT

Klub čerpá podporu ze systémových grantů MŠMT.

Praha18_text

Klub je podporován městskou částí Praha 18 – Letňany.

CeskyFlorbal

Oficiální stránky Českého florbalu.

partners_loga_yonex

Společnost Yonex podporuje družstvo starších žáků 2005. YONEX je světovou značkou badmintonového a tenisového vybavení.

LOGO DASTA

Firma s více jak 25 letou tradicí v oboru výroby pouzder na zbraně, výstrojních součástek a loveckých potřeb.

Firma DASTA Podporuje rezervní týmy dorostenců, juniorů a mužů.

mooselife_official__logotype-1_classic

PARTNEŘI LIVESPORT SUPERLIGY FLORBALU

Livesport-Superliga_znacka_100%_barevna (1)-1

HLAVNÍ PARTNER

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

holba
čt
deník
evropa2
tvcom

OFICIÁLNÍ MÍČEK SOUTEŽE

PARTNEŘI LIVESPORT SUPERLIGY FLORBALU

Livesport.eu Holba Česká televize Deník.cz Evropa 2
Partneři Black Angels