Nové články
  1. První superligový zápas se konal pod širým nebem
  2. Hrajeme o víkendu 21.-22. září
  3. Dorostenci A odehráli první turnaj sezony
  4. Rozhovor: Dívčí složka a Daniel Krátký
  5. Partnerský program BA FAMILY CLUB

Kluboví partneři

Hlavní a stabilní partner našeho klubu již od roku 2013

Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu, spokojené zákazníky a cenovou dostupnost nabízených výrobků. Jsme rodinná společnost působící na trhu od roku 1991. Navštivte naše moderní showroomy v lokalitách Líbeznice, Příbram, Zdiby a nechte se inspirovat  vystavenými koupelnami a kuchyněmi.

Oblékáme Vás od roku 2017

Značka DRILL Athletics vznikla pod rukama Vojtěcha Pavlíka v roce 2015.  První rok se firma rozjížděla velmi pomalu a učili jsme se poznávat materiály, technologie a oděvní konstrukce. Našli dodavatele látek, galanterie a především šicí dílny, bez kterých by to nešlo. Vyrábíme z evropských materiálů v nejvyšší kvalitě, výrobky testujeme se sportovci a šijeme v ČR.

BLACK ANGELS ZONE TEAM!

ZONE se od počátku roku 2001 stala silnou mezinárodní značkou. Naše sídlo se nachází v Mölnlycke, jihovýchodně od Gothenburgu ve Švédsku. ZONE má velký počet hvězd v týmu, jako jsou Patrik Malmström a Daniel Calebsson. Pracujeme také s některými z nejlepších týmů, jako jsou Pixbo Wallenstam, FC Helsingborg a Happee Salibandy. V letošním roce vydáváme největší série AIR, kterou jsme kdy vyrobili a novou čepel ZUPER.

FLORBAL EXPERT – stabilní partner klubu od roku 2014

Dlouholetým partnerem v oblasti distribuce florbalového vybavení je společnost FlorbalExpert (dříve Spinflo). Florbalexpert je výhradním dodavatelem značek ZONE, UNIHOC a McDavid. ZONE a UNIHOC jsou čistě florbalovo-lifestylové značky a McDavid je lídrem v oblasti sportovních bandáží, ortéz a kompresního oblečení. Členové klubu mají v obchodě na Hradčanské slevu 20%. Pokud chtějí dosáhnout na slevu až 35% je třeba učinit přes klubové objednávky, které spravuje Jakub Zalubil.

Obchod na Hradčanské je pro Vás otevřen každý všední den od 10 – 19 hodin.

Pragotherm – společnost podporující činnost klubu od roku 2017

Společnost PRAGOTHERM, servis fasád je specializovanou firmou, která se zabývá problematikou obvodových plášťů bytových domů. Prioritně se zaměřujeme na vývoj a aplikaci technologií zaměřených na likvidaci mikroorganismů napadených fasád. Sídlí v Dolních Chabrech a přispívá každý rok finanční částkou na provoz klubu.

Obchodní centrum Letňany

Partnerství s obchodním centrem v Letňanech bylo dohodnuto před sezonou 2019/2020 a začalo velkou akcí Florbalové dny, která se uskutečnila v září 2019. Při ní proběhl nábor do klubu, ale i autogramiáda hráčů A-týmu.

O’black – bude tě respektovat

Do první superligové sezony přibyl i nový partner – O’black, firma díky které má náš realizační tým reprezentativní košile s naším logem. V O’black jsou také připraveni se speciální nabídkou pro všechny naše členy, kteří mají zájem o stylové košile, obleky či kabáty.

praha

Klub čerpá finanční podporu ze systémových grantů MHMP.

MŠMT

Klub čerpá podporu ze systémových grantů MŠMT.

rotor

Oficiální míček pro 1. ligu můžu.

Český florbal

Oficiální stránky Českého florbalu.

yonex

Společnost Yonex podporuje družstvo starších žáků 2005. YONEX je světovou značkou badmintonového a tenisového vybavení.

dasta

Firma s více jak 25 letou tradicí v oboru výroby pouzder na zbraně, výstrojních součástek a loveckých potřeb.

Firma DASTA Podporuje rezervní týmy dorostenců, juniorů a mužů.

Praha DRILL Athletics Isostar Florbalexpert ZONE Florbal SAPHO kuchyně MŠMT Pragotherm
EFT 2019