A-tým juniorů zvládl svůj třetí zápas proti Prague Tigers nakonec s přehledem. Po výhře 10:3 tak naši junioři postupují do osmifinále. Zde se utkají s Bohemkou.

BA si vytvořili pěkný náskok již v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Ve druhé třetině mírně povolili a nechali soupeře vstřelit také tři góly. Sami však přidali stejný počet a tak nebyl důvod se znepokojovat. Poslední třetina byla již v režii BLACK ANGELS. Své soupeře do ničeho moc nepouštěli a přidali další čtyři branky. Na světelné tabuli tak svítil konečný výsledek, 10:3.

Lukáš Staněk si v tomto zápase připsal hattrick. Za zmínku také rozhodně stojí výkony Adama Boučka a Štěpána Kostrhúna, kteří si na svůj kanadský účet shodně připsali 2+1.

Trenér domácích Jakub Zalubil okomentoval zápas těmito slovy: “Jsme rádi za tento výběr. Byla to krásná série předkola, která nás připravila na dlouhou sezónu. Klobouk dolů před výkonem Tigers a hlavně jejich fair play hrou. Zejména oceňuji dnešní přiznanou branku. Děkuji také divákům za skvělou kulisu a těšíme se až se dozvíme, kdo si nás vybere.”

V tom máme již jasno. BLACK ANGELS si vybral tým FbŠ Bohemians DDM Praha 7. Bohemka skončila v základní části na 3. místě, takže se jedná o velmi silného soupeře. Přijďte se 7.3. podívat na ve 20:00 na Děkanku, jak se s touto výzvou naši hoši poperou!