Junioři v semifinále nestačili na Tatran. Jejich cesta pokračuje v B pavouku, kde je v semifinále čeká FBC Ostrava

Junioři po domácích prohrách se snažili se sérií ještě něco udělat. Na tatranské Stodole ve třetím zápase bojovali o prodloužení série. Dobrý vstup Blacků do utkání nepřinesl branku. Naopak během necelé minuty ukázali domácí, v čem je jejich síla. Na přelomu 11. a 12. minuty dokázali vstřelit tři branky, které zchladily Blacky v jejich startu. Návrat do zápasu obstaralo duo Čejka – Burian, kteří snížili v přesilové hře. Tatran ve druhé třetině navýšil skóre díky využití dvou přesilových her. Naději Angels dal štírek Burian, ale to bylo z holí Angels vše. Další šance byly neproměněny či vychytány skvělým Křížem v brance. Tatran přidal další dvě branky a s prodloužením série to vypadalo bledě. V závěrečné třetině BA tlačilo na vrata, ale bez úspěchu. Poslední branku do prázdné přidal Kočandrle a poslal Blacky do boje o 3.místo do B pavouka.

PSN Tatran Střešovice – BLACK ANGELS 8:2
branky: 11. Sebastián Rod, 11. Ronald Gašparík, 12. Pavel Šimeček, 21. Pavel Sládeček, 33. Filip Langer, 34. Michael Kočandrle, 38. Ondřej Sádlo, 57. Michael Kočandrle – 16. Matouš Burian, 35. Matouš Burian; rozhodčí: Jakub Furmánek – Vlastimil Šolc; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 15 – Daniel Pfeifer 12; po třetinách: 3:1, 4:1, 1:0;

Komentář trenéra Jakuba Zalubila: Sice výsledek hovoří jasně, myslím si ale, že dnes jsme odehráli nejlepší zápas v sérii. Rozhodla série tří rychlých branek v první třetině, koncovka a skvělý brankář domácích. Tatranu gratuluji k postupu, rozhodla kvalita soupeře na hřišti. V  sérii až na výpadek v prvním zápase jsme odehráli dobré zápasy. Zkušenosti z těchto zápasů musíme přetavit v další práci a pozitivní je, že sezóna nám ještě nekončí. Jen nás mrzí, že takových zápasů je v sezóně prostě hrozně málo. Děkujeme za férovou sérii.

Blaci jako prohraný semifinalista spadli do boje o 3.místo. Zde v semifinálovém boji vyzvou FBC Ostrava v boji na dva vítězné zápasy. První zápas se odehraje v Ostravě od 17:00. Druhý den se bude rozhodovat v Praze. Předpokládaný začátek utkání je v 16:00 v Čakovicích. V případě, že by byl po obou zápasech stav nerozhodný, tak se hraje 3.zápas v podobě Tiebraku. Ten se hraje po dohrání druhého zápasu (1×20 min, v případě remízy dále 5 minut a případně nájezdy).