Náš odchovanec Kuba Renčín prodloužil smlouvu o další dva roky. Jaké kroky ho k podpisu vedly a co očekává od superligové sezóny si přečtěte v našem článku!

Dvaadvacetiletý střelec Jakub Renčín se po vábení dalších klubů rozhodl zůstat v domácím prostředí a prodloužil smlouvu o další dva roky. S Blacky se Renčín těší do Superligy, do které svůj mateřský klub posunul jako nejproduktivnější hráč a střelec postupového gólu.  “Byla to sezóna snů! Na začátku sezóny jsme si dali cíl a ten jsme splnili na jedničku. Myslím, že vyhrát základní část a potom bez porážky projít playoff, nečekal asi nikdo, ale nikdo nemůže říct, že jsme postoupili nezaslouženě” hodnotí sezónu a kolektivní úspěch hráč s číslem 99.

Když se postoupilo do Superligy, tak měl “Riči” o další působení jasno. “Vždycky to byl můj velký sen dostat se s BA do Superligy a hrát nejvyšší mužskou soutěž. To se mi po pár letech splnilo, takže si teď žijeme náš sen!”, popisuje své rozhodnutí zůstat v týmu střelec celkem 68 branek v sezóně.  “Na novou sezónu se těším moc a už se nemůžu dočkat. A dokonce se těším na nejmíň oblíbenou část, a to na letní přípravu. Chci být nejlépe připravený, jak to půjde a chci jí odmakat na 1000%! Cíle do sezóny mám a to je hrát s Blacky Superligu další rok. A osobní cíle.. získat nové zkušenosti a mít minimálně bod na zápas,” říká hráč se superligovými zkušenostmi z Boleslavi a Vinohrad.

Samozřejmě náš střelec ví, že bez podpory našich fanoušků by taková sezóna nepřišla a oceňuje jejich aktivitu nejen na domácích zápasech. “Chtěl bych chtěl všechny hráčům, hráčkám, trenérům a fanouškům poděkovat, že se snažili chodit a podpořit nás.  Pro nás jste vytvořili tu nejlepší možnou atmosféru, která nás v každém zápase hnala dopředu. A doufám, že v Superlize ta atmosféra bude ještě lepší” děkuje všem příznivcům klubů pravý křídelník a netrpělivě čeká na start nové sezóny plných výzev.