V sobotu 10. srpna vyráží první skupina, tvořená dívčí složkou, přípravkami a elévy, na týdenní soustředění v Poličce. O týden později ji budou následovat ostatní chlapecká družstva. Přinášíme vám praktické informace, které platí souhrnně pro oba turnusy.

SRAZ A DOPRAVA

Doprava je organizována podobně jako na letošní Přimdu, takže ti, kteří Přimdu absolvovali, to budou mít jednodušší. Sraz je v sobotu v 7:00 na parkovišti u prosecké polikliniky (zastávka metra Střížkov). Zde budou naložena zavazadla na dodávky a všichni členové s trenéry se přesunou metrem (nezapomeňte tramvajenku nebo jízdenku!) na hlavní nádraží, odkud vyrazí vlakem v 7:58 směr Svitavy. Tam naše výprava dorazí v 10 hodin a objednanými autobusy se přesune zbylou zhruba dvacetiminutovou cestou přímo do místa ubytování, kde začneme společným obědem. Nazpět do Prahy vyrazí oba turnusy opět nejdříve autobusy do Svitav, odkud se vydají vlakem v 10:03 na Prahu a své ratolesti si budete moci vyzvednout opět u polikliniky Prosek, kam bychom měli dorazit mezi 13:00 a 13:30. Zavazadla dorazí na stejné místo.

UBYTOVÁNÍ A PROGRAM

Jako již tradičně máme zajištěno ubytování a celodenní stravování na internátu SOŠ a SOU v Poličce na adrese Čsl. Armády 485. Spaní v postelích, není třeba karimatky ani spacáky. Obědy a večeře zajištěné v místní jídelně. Jednotlivé tréninkové skupiny se budou věnovat denně ve třech blocích florbalové přípravě na hale v sousedním gymnáziu, tentokrát využijeme poprvé pro první turnus i halu a venkovní sportovní areál ZŠ Na Lukách. Pro děti bude připraven i další mimoflorbalový program za pomocí různých her, teambuildingových akcí a venkovních trénincích. O všechny členy bude kompletně postaráno včetně svačin, pitného režimu a zdravotnického dozoru.

CO S SEBOU

Florbalové vybavení, volnočasové oblečení, dostatek sportovní oblečení, sportovní obuv halovou a venkovní, přezůvky, věci na koupání, batoh na cestu a vycházky, bundu do deště, dresy, lahev na pití, hygienické potřeby, svačinu na cestu, kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie), užívané léky, potvrzení o bezinfekčnosti = odevzdává se na srazu.

Potvrzení o bezinfekčnosti ke stažení zde: 

S sebou hlavně dobrou náladu a chuť do tréninku!