< >
137x117_hrajeme
19
Lis
sdílet článek
Jakub Zalubil

Hrajeme o víkendu 23.-25. listopadu

Pátek

 

Muži A – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
20:00 – FBC Štíři České Budějovice

 

Sobota

 

Junioři A – Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457, Ml.Boleslav)
18:45 – Zalužanská 1457

 

Starší žáci 2004 – SH Jižní Město (Květnového vítězství 1554/54)
9:00 – Start98 Praha-Kunratice Black
12:20 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
x – o umístění
Nominace: Fryčová, Kožíšek – Strnad, Kocourek, Řepa, Hejda, Sůva, Koštialik, Mohelník, Fitzsimon, Randa, Penc, Křemen, Doležel, Pilař, Biskup, Belšán

 

Starší žáci 2005 Yonex  – MSH Říčany (Škroupova 2026, Říčany u Prahy)
9:50 – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
13:10 – Viking TJ Kobylisy
x – o umístění
Nominace: Máslo, Kufa-Jirků, Kašpárek,Červenka,Orlík,Štyler,Herbst-Hozman,Doležal,Slosiarik,Budinský,Bartůšek,Horák,Kefurt,Dvořák,Vitásek, Schiller 06,Bělík 06

 

Starší žákyně – TJ Radlice (Kutvirtova 5)
10:30 – TJ Sokol Královské Vinohrady
12:00 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
x – o umístění
Nominace:

 

Neděle

 

Muži A – Městská SH Chomutov (Mánesova 4980)
19:00 – Florbal Chomutov

 

Muži B – STODOLA Aréna Střešovice (Sibeliova 368)
8:00 – TJ Sokol Královské Vinohrady C
11:00 – Florbal TJ Kobylisy B

 

Junioři B – SH VŠE (Na Třebešíně 1)
9:00 – XPS Network Tatran Střešovice B
12:00 – VŠO FLORBAL CHODOV B

 

Elévové 2008 – SH BIOS Nové Strašecí (Husova 1146, Nové Strašecí)
11:00 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
12:20 – TJ Lokomotiva Rakovník
x – o umístění
Nominace: Brückner Pavel, Hobza Albert, Hrubeš Šimon, Janoštík Lukáš, Janoštík Jirka, Kalous Danny, Krajňák Eda, Kundrát Lukáš, Munduch Maxmilián, Semecký Václav, Šátek Dominik, Šebek Martin, Vydra Albert

 

Elévové 2009 – TJ JM Chodov (Mírového Hnutí 2137)
9:40 – OpenCamps Tatran Střešovice
10:35 – SK Dvojka Praha
12:50 – SK Dvojka Praha D

 

Elévky – Jedenáctka VS (malé hřiště – Mírového hnutí)
12:30 – Ivanti Tigers Jižní Město
13:50 – ACEMA Sparta Praha
x – o umístění
Nominace:

 

 

divider
DSC_038857c587b6f0d59-1024x683
11
Úno

Sportovní příměstský kemp BA 2019

Sportovní příměstský kemp Letňany 2019 1. termín 8. – 12. července (pondělí – pátek) holky i kluci od ročníku 2015 do ročníku 2004. 2. termín 26. –

divider
final logo-02
11
Úno

Hrajeme o víkendu 16.-17. února

Sobota 16. února

Muži A

Sportovní hala Jižní Město 19:30 BLACK ANGELS vs. Florbal Ústí

Muži C Celtic

Sportovní hala SK Slavia Praha 10:00 BLACK ANGELS C CELTIC vs. Tatran Střešovice

divider
137x117_hrajeme
05
Úno

Hrajeme o víkendu 9.-10. února

sobota   Muži A - MSH Havířov 15:00 - Florbal Exelsior Havířov   Starší žáci 2004 - SH ZŠ Kunratice (Předškolní 420) 10:40 - Start98 Praha-Kunratice Black 12:20 - Kanonýři Kladno x - o umístění   Starší žáci 2005

divider starší články divider