< >
137x117_hrajeme
19
Lis
sdílet článek
Jakub Zalubil

Hrajeme o víkendu 23.-25. listopadu

Pátek

 

Muži A – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
20:00 – FBC Štíři České Budějovice

 

Sobota

 

Junioři A – Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457, Ml.Boleslav)
18:45 – Zalužanská 1457

 

Starší žáci 2004 – SH Jižní Město (Květnového vítězství 1554/54)
9:00 – Start98 Praha-Kunratice Black
12:20 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
x – o umístění
Nominace: Fryčová, Kožíšek – Strnad, Kocourek, Řepa, Hejda, Sůva, Koštialik, Mohelník, Fitzsimon, Randa, Penc, Křemen, Doležel, Pilař, Biskup, Belšán

 

Starší žáci 2005 Yonex  – MSH Říčany (Škroupova 2026, Říčany u Prahy)
9:50 – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
13:10 – Viking TJ Kobylisy
x – o umístění
Nominace: Máslo, Kufa-Jirků, Kašpárek,Červenka,Orlík,Štyler,Herbst-Hozman,Doležal,Slosiarik,Budinský,Bartůšek,Horák,Kefurt,Dvořák,Vitásek, Schiller 06,Bělík 06

 

Starší žákyně – TJ Radlice (Kutvirtova 5)
10:30 – TJ Sokol Královské Vinohrady
12:00 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
x – o umístění
Nominace:

 

Neděle

 

Muži A – Městská SH Chomutov (Mánesova 4980)
19:00 – Florbal Chomutov

 

Muži B – STODOLA Aréna Střešovice (Sibeliova 368)
8:00 – TJ Sokol Královské Vinohrady C
11:00 – Florbal TJ Kobylisy B

 

Junioři B – SH VŠE (Na Třebešíně 1)
9:00 – XPS Network Tatran Střešovice B
12:00 – VŠO FLORBAL CHODOV B

 

Elévové 2008 – SH BIOS Nové Strašecí (Husova 1146, Nové Strašecí)
11:00 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
12:20 – TJ Lokomotiva Rakovník
x – o umístění
Nominace: Brückner Pavel, Hobza Albert, Hrubeš Šimon, Janoštík Lukáš, Janoštík Jirka, Kalous Danny, Krajňák Eda, Kundrát Lukáš, Munduch Maxmilián, Semecký Václav, Šátek Dominik, Šebek Martin, Vydra Albert

 

Elévové 2009 – TJ JM Chodov (Mírového Hnutí 2137)
9:40 – OpenCamps Tatran Střešovice
10:35 – SK Dvojka Praha
12:50 – SK Dvojka Praha D

 

Elévky – Jedenáctka VS (malé hřiště – Mírového hnutí)
12:30 – Ivanti Tigers Jižní Město
13:50 – ACEMA Sparta Praha
x – o umístění
Nominace:

 

 

divider
137x117_hrajeme
10
Pro

Hrajeme o víkendu 15. a 16. prosince

Sobota   Junioři A - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1), sraz v 17:15 18:30 - 1. SC TEMPISH Vítkovice   Dorost A - Pořádáme - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1),

divider
29664799_1855819254450761_5271386022846350847_o
07
Pro

Celoklubové focení je na programu 22.12.

V sobotu 22. prosince během florbalového zápasu 1.ligy mužů mezi BLACK ANGELS a Karlovými Vary proběhne v hale na Podvinném Mlýně celoklubové focení. Fotit se

divider

Termíny soustředění a kempů jsou zde

Stejně jako v minulých letech, i letos čeká blekovské hráčky a hráče pestrý program letní přípravy. Jeho součástí bude tradiční soustředění v Poličce,

divider starší články divider