Tento týden začíná sezóna již našim mládežnickým družstvům. Program a nominace v tomto článku.

Sobota

Junioři A – SH České Budějovice (Stromovka 1216/12, Č.Budějovice)
18:45 – Štíři České Budějovice
odjezd společně vlakem ve 14:31 z Hlaváku
Nominace:Zídek, Ernée, Žaloudek, Heřmanský, Veverka, Hejda, Bouček, Burian, Čáslava, Čejka, Krahulec, Muller, Nachtmann, Pik, Staněk,
Fryš/Mergl

 

Junioři B – SH Stochov (U Stadionu 531, Stochov)
10:10 – Fbš Bohemians
13:40 – FBC Kralupy n/V

 

Dorostenky – Slavia VŠ Plzeň (U Borského parku 2639/21, Plzeň)
14:50 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
17:10 – FBŠ SLAVIA Plzeň
Nominace: Aneta Fryčová (33), Lucie Svobodová (28), Alžběta Kouřilová (86), Kristýna Stránská (19), Ema Košťálová (54), Aneta Burianová (10), Natálie Dvořáková (24)?, Karolína Pišková (13), Denisa Vachulová (9), Zuzana Kuchařová (15), Adéla Kuchařová (71), Linda Fuchsová (16), Agáta Procházková (31), Anna Vinklerová (82), Viktorie Petrovová (2)

 

Starší žáci A YONEX – SH Čakovice – POŘÁDÁME (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
11:30 – FC Bučis Team Yellow
13:10 – FBC Draci Říčany bílí
x – o umístění
Nominace: Máslo, Šimáček, Kašpárek, Jirků; Budinský, Koštialik, Doležal, Horák, Lubas; Slosiarik, Bělík, Hodač; Schiller, Dvořák, Bartušek, Pecka O., Pecka M., Budín

 

Starší žáci B – ZŠ Jiráskova Benešov (Jiráskova 888)
10:40 – TJ Sokol Královské Vinohrady
12:20 – FBK Fat Pipe Vosy Praha
x – o umístění
Nominace: Michal Zeliska, Filip Herbst, Michal Kufa, Ondřej Vitásek, Martin Zabilanský, Bruno Červinka, David Orlík, Michal Kadrnožka, Petr Staněk, Marek Kostiha, Martin Poes, Luděk Růžička, Patrik Svoboda, Daniel Janečka, Josef Táfl, Ondřej Bohatý, Dominik Tandler, Oliver Stabenow, Viktor Vyhnálek.

 

Neděle

 

Junioři A – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
18:00 – Technology Florbal MB
Nominace: Ernée, Zídek Žaloudek Heřmanský Hejda Veverka Kocourek Muller Pik Čáslava Staněk Nachtmann Fryš Čejka Kostrhún Krahulec

 

Starší žáci C – SH Stochov (U Stadionu 531, Stochov)
9:00 – Orka Čelákovice B
11:00 – TJ Lokomotiva Rakovník B
13:00 – Flobo Praha
15:00 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 2
Nominace: Patrik Třešňák, Jakub Tesárek, Matěj Špatz, Adam Kollman, Jakub Pospěch, Matěj Káčerek, Tomáš Zapletal, Jakub Jedlička, Adam Kolář, Václav Zahrádka, Ondřej Liška, Lukáš Jurečka, Adam Cerman

 

Mladší žákyně BLACK- SH TJ Tatran Střešovice – tělocvična (Sibeliova 368)
10:20 – ACEMA Sparta Praha BLUE
11:40 – Florbalová akademie MB 2007
x – o umístění

 

Mladší žákyně WHITE – VOŠSP Zahradní Město (Jasmínová 3166/37a)

9:00 – Start98 Praha-Kunratice
10:35 – Wizards DDM Praha 10
12:10 – FbŠ Bohemians zelené
Nominace: Niky Štekerová (G/pole), Lea Kurzová (G), Niky Fryčová, Denisa Výborná, Bára Šimáčková, Terka Morisáková, Johy Procházková, Martina Zemanová, Kačka Rachůnková, Verča Pospěchová

 

Elévové 2009 + 2010 – SH Jižní Město (Květnového vítězství 1554/54)
2009: 9:00 – Prague Tigers White
11:40 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
x – o umístění

2010: 9:40 – Tatran Střešovice
12:20 – Start98 Praha-Kunratice Black
x – o umístění
Nominace 2009: Guttenberg, Bezušek, Šeda, Belšán, Surý, Felgr, Bortlík, Vlasák, Babáček, Fuchs, Nyklíček, Sovíček, Bohatý, Havlín