< >
137x117_hrajeme
12
Lis
sdílet článek
Jakub Zalubil

Hrajeme o víkendu 17.-18. listopadu

Sobota

 

Dorost A – Unihoc Aréna (Na Kotlářce 1), sraz ve 12:00
13:00 – Panthers Praha
16:00 – Kanonýři Kladno
Nominace: Ernée, Chmel Heřmanský Urban Veverka Prošek Doňar Doležel Burian Muller Horák Kostrhún Calda Derevlanyj Michálek Diepolt Krahulec Sůva

 

Muži D – SH Králův Dvůr (Nad Stadionem 250, Králův Dvůr u Berouna)
13:50 – SK Florbal Benešov B
16:10 – Prague Tigers C

 

Ženy – SH Gymnázium Mělník (Pod Vrchem 3421, Mělník)
10:10 – Kanonýři Kladno
13:40 – Floor Maniacs Mělník

 

Dorost B – TJ Sokol Vinohrady (Polská 2400)
10:30 – TJ Sokol Vinohrady
15:00 – TJ Sokol Dobříš

 

Dorostenky – SH Bios Slaný (Nejtkova 1097, Slaný)
16:00 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV

 

Mladší žáci Rookies – ZŠ Jiráskova Benešov (Jiráskova 888, Benešov u Prahy), sraz v 8:15.
9:00 – Tigers TJ Sokol Nehvizdy
11:40 – Sport Eden Beroun
x – o umístění
Nominace:  Táfl, Kubš Kollmann Borovička Cerman Zahrádka Vesela, Rozsypalová Špatz Stabenow Káčerek Vyhnálek Pospěch Liška Rektořík Kolář Jurečka

 

Mladší žákyně – SH ZŠ Jilemnického (Jilemnického 1152, Mladá Boleslav)
10:20 – Florbalová akademie MB – Dračice
11:40 – OpenCamps Tatran Střešovice
x – o umístění
Nominace:  Julie Pszczólková (12) Karolína Vachulová (19), Linda Fuchsová (16), Agáta Procházková (31), Nikola Štekerová (36), Tereza Staňková (24), Barbora Šimáčková (17/77), Gabriela Ponikelská (3), Nikola Vostřáková (57), Nicol Fryčová (6)

 

Přípravky 2011 – SH BIOS Kladno (Petra Bezruče 2531, Kladno)
9:30 – Tatran Střešovice
11:30 – TJ Sokol Královské Vinohrady
x – o umístění
Nominace: Hynek Řeháček, Jáša Guttenberg, Ondra Kreibich, Luky Jůn, Vojta Dvořák, Domča Krystýnek, Jirka Kyncl, Vašík Beránek, David Laštovka, Matěj Zelenka

 

Neděle

 

Muži A – Jedenáctka VS (Mírového hnutí)
17:30 – Hattrick Brno

 

Junioři A – Aréna Sparta (Kovanecká 2405/27)
18:30 – ACEMA Sparta Praha UNYP
Nominace: Procházka, Pfeifer Hausmann Bouček Verner Surový Hausmann Veselý Heřmanský Rulíšek Čejka Obuškevič Burian Janda Čáslava Staněk Vávra Žaloudek Calda

 

Muži C – SH Gymnázium Sedlčany (Nádražní 90, Sedlčany)
12:00 – Tatran Střešovice B
15:00 – FBC Kralupy n/V

 

Mladší žáci 2006 – Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457)
10:20 – Kanonýři Kladno střelci
11:40 – ACEMA Sparta Praha RED
x – o umístění
Nominace: Šimáček, Kadrnožka, Staněk, Kostiha, Petrů, Svoboda, Bělík, Schiller, Zeliska, Janečka, Hodač, Vinkler, Poes, Růžička

 

Mladší žáci 2007 – Pořádáme – BB ARENA Letňany – hřiště 1 (Tupolevova 710)
9:40 – FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
11:00 – FBC Draci Říčany bílí
x – o umístění

 

Přípravky 2010 – VOŠSP Zahradní Město (Jasmínová 3166/37a)
10:00 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
11:00 – Technology Florbal MB Black
x – o umístění

 

Přípravka Mini – ZŠ Stará Boleslav (Jungmannova 164, Brandýs n. L.-St. Boleslav 1)
9:30 – ACEMA Sparta Praha BLACK
10:45 – Floorball Club FALCON blue
11:30 – FbŠ Bohemians girls

divider
24991482_1996688527318657_1961183238738518240_n
15
Úno

Rozhovor s Matoušem Burianem

Když se podíváte na soupisku juniorů, tak se v Blackovským týmu prosazuje již druhou sezónu malý štírek Matouš Burian. Náš odchovanec a věkově ještě dorostenec

divider
pripravky_2011_2019_01_19
21
Led

Úspěšný domácí turnaj přípravky 2011

Podmínky zdály se být ideální a vše začalo stejně jako před dvěma a půl měsíci.……

Je sobota ráno,

divider
pripravky_2010_2019_01_20
21
Led

Další vítězné tažení přípravky 2010

V neděli 20. 1. 2019 nás čekal boj o obhajobu „prvního koše“, a to navíc byli v naší skupině soupeři, které jsme neznali.

číst článek

divider starší články divider