< >
137x117_hrajeme
10
Pro
sdílet článek
Jakub Zalubil

Hrajeme o víkendu 15. a 16. prosince

Sobota

 

Junioři A – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1), sraz v 17:15
18:30 – 1. SC TEMPISH Vítkovice

 

Dorost A – Pořádáme – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1), sraz v 9:00
10:00 – Acema Sparta Praha
14:30 – Technology Florbal MB Black
Nominace:

 

Muži C – SH Kutná hora Klimeška (Čáslavská, Kutná Hora)
9:30 – FBC Slavia Praha
14:00 – FBC Kutná Hora B

 

Dorost B – X3M Arena Barrandov (Chaplinovo nám. 615)
9:00 – SK Alien Nation
13:30 – SK Florbal Benešov
Dorostenky – Unihoc Arena Praha (Na Kotlářce 1)
10:10 – TJ Sokol Nové Strašecí
13:40 – Ivanti Tigers Jižní Město

 

Mladší žáci 2006 a 2007 – SH ZŠ Kunratice (Předškolní 420)
9:40 BA 2007 x Technology Florbal MB Black
11:00 BA 2006 x Technology Florbal MB Black
12:20 BA 2006 x BA 2007
x – BA 2006 a BA 2007  umístění ?
Nominace 2007: Budínský, Štoček, Vorel,Kreibich, Janoštík,Tandler, Budín,Zápotocký, Egrt,Pecka O,Štygler,Robek,Tichý,Pecka M,Bohatý, Výborná,Táfl

 

Přípravka 2010 – SH Děkanka (U Děkanské vinice 987/5)
9:30 – FbŠ Bohemians DDM Praha 7
10:30 – Wizards DDM Praha 10 orange
x – o umístění ?

 
Přípravka Mini – SH Děkanka (U Děkanské vinice 987/5)
9:30 – ACEMA Sparta Praha YELLOW
10:45 – FbŠ Bohemians girls
11:30 – SK Dvojka Praha C

 

Neděle 

 

Muži A – SH TJ Náchod (Na Hamrech 2001, Náchod)
18:00 – Florbal Primátor Náchod

 

Junioři A – Pořádáme – X3M Arena Barrandov (Chaplinovo nám. 615)
15:00 – FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

 

Ženy – Pořádáme – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
9:10 – Florbalová akademie MB-C-KPY
15:00 – TJ Lokomotiva Rakovník

 

Juniorky – SH České Budějovice (Stromovka 1216/12)
9:00 – Panthers Praha
13:30 – TJ Sokol Královské Vinohrady

 

Starší žákyně – Jedenáctka VS (Mírového Hnutí)
9:00 – Panthers Praha
10:30 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Nominace:  Antonie Kasha (23), Hana Kuchařová (74),  Zuzana Kuchařová (15), Markéta Růžičková (72), Denisa Vachulová (9), Veronika Váňová (15->1), Aneta Fryčová (11), Olga Dobrova (80), Eliška Veselá (22), Anna Vinklerová (82), Karolína Vachulová (19), Klára Humlová (10), Linda Fuchsová (16), Nela Hrnčířová (55), Nicol Fryčová (6), Viktorie Petrovová (2), Lucie Fačkovcová (5),

 

 

Mladší žáci Rookies – Pořádáme – BB ARENA Letňany – hřiště 1 (Tupolevova 710)
9:00 – Sokol Benátky n/J
11:15 – FBC Žraloci Příbram
12:50 – SK Florbal Benešov II.
Nominace: Kubš, Třešňák (G), Zahrádka, Kollmann, Borovička, Káčerek, Rozsypalová Staňková, Vyhnálek, Stabenow, Liška, Špatz,Pospěch, Novotný, Kadrnožka, Cerman, Jurečka, Slavata, Stockl

 

Elévky – SH TJ Tatran Střešovice – tělocvična (Sibeliova 368)
10:20 – OpenCamps Tatran Střešovice
11:40 – Panthers Praha
x – o umístění ?

 

Přípravky  – ZŠ Rudná (Masarykova 878, Rudná u Prahy)
9:00 – Prague Tigers Orange
10:00 – FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
x – o umístění

divider
9.3.2019 Black Angels-76
14
Bře

Kopecký zve na sérii s Karlovými Vary

Nečekaným hrdinou čtvrtfinálové série 1.ligy mužů mezi vítězem základní části Black Angels a Excelsior Havířov byl náš odchovanec Jan Kopecký. Ten v každém

divider
137x117_hrajeme
11
Bře

hrajeme o víkendu 16.-17.března

Sobota    Muži A - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1) Semifinále 1: 18:00 - FB Hurrican Karlovy Vary   Junioři - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1) Čtvrtfinále 1: 14:00 -

divider
137x117_hrajeme
04
Bře

Hrajeme o víkendu 9.-10.března

Sobota 9.března   Muži A - MSH Havířov - 3.zápas čtvrtfinále 18:00 - Excelsior Havířov   Junioři A - Čakovice - 1.zápas osmifinále 18:30 - Florbal Chomutov   Ženy A - TJ Radlice

divider starší články divider