V sobotu 26.10. nastoupili elévové ke svému třetímu turnaji v Krči. Soupeřem ve skupině nám byla tuto sezónu již obvyklá dvojice Tatran a Tigers. Kvůli začátku podzimních prázdnin jsem nastoupili v lehce okleštěné sestavě, ale to neměnilo nic na touze ovládnout další turnaj.

V prvním zápase ve skupině jsme nastoupili proti Tigers. Ti se od předchozích turnajů velmi zlepšili a působili nám značné problémy hlavně svou fyzickou připraveností. Celý zápas jsme odehráli na 3 útoky a 2 obrany, hodně nám k tomu dopomohl výborný výkon našeho gólmana. I přes závěrečný tlak soupeře jsme zuby nehty ubojovali vítězství 2:1.

Do druhého zápasu jsme vstoupili vlažně a soupeř, jímž byl střešovický Tatran, nám značně zatápěl. Kluci se těžce dostávali do tempa, bohužel tomu nahrával i fakt, že Tatran nastoupil pouze se čtveřicí chlapců a dvojicí děvčat. Nutno podotknout, že soupeřova technická úroveň byla na vysoké úrovni. My jsme však v druhé polovině zlepšili pohyb a hlavně začali více střílet. Za stavu 5:4 pro soupeře jsme trefili 3 tyče a nakonec jsme tedy odešli poprvé v dnešní sezóně poraženi.

Ve skupině nastala rovnost bodů a rozdíl vstřelených a obdržených gólů nás posunul do zápasu o třetí místo proti Startu Kunratice. Proti tomuto soupeři jsme v zápasech o umístění nastoupili již potřetí a ani tentokrát jsme nezaváhali. Výkon jsme zlepšili po fyzické i kombinační stránce. Kluci předváděli nádherné akce a na závěr tohoto zápasu jsme si vyzkoušeli i hru v 6.

I přes smutek části týmu po prohraném zápase není na místě věšet hlavu. První prohra nám dodá elán, naučí nás respektu k soupeři, k občas chybujícím rozhodčím a hlavně nám dodá větší motivaci na sobě pracovat v trénincích.

Štěpán