25
Říj
Jakub Zalubil

Elévové 2008 poprvé v sezóně ztratili

V třetím ligový turnaj v sezoně se 2008čkám příliš nedařilo. Konečné 3. místo a stále bez porážky vypadá pěkně, ale herní projev nebyl příliš povedený. Mělo to hned několik důvodu, ten první, že
nám chyběli 3 dobrý hrací a další, že si kluci mysleli, že to půjde samo a že nemusejí makat a hrát týmově.

První zápas nás čekal budoucí vítěz turnaje Start 98 Praha – Kunratice. Zápas to byl vyrovnaný, kde vyložených šanci bylo na každý straně pomalu. Hned po prvním poločase, který jsme vyhráli 1:0, jsme tušili, že tento zápas moc florbalového umění nepřinese bude to spíž boj a to, jestli uhlídáme jejich klíčového hráče a podaří se nám dotáhnout zápas do vítězného konce. Druhá půlka zápasu byla dost podobná až na to že začaly padat góly. Zápas nakonec skončil remízou 3:3 a naší první ztrátou na turnajích.

Zápas proti Prague Tigers byl snad herně nejhorší v téhle sezoně. Vypadalo to, že kluci úplně zapomněli, jak se hraje florbal a soupeř toho využil. Po první pulce jsme naštěstí prohrávali jen 1:2. O
přestávce promluvili trenéři hráčům do duše a oni si vzali některé jeho rady k srdci. Druhou půli jsme vyhráli 4:1 a především výkon se o něco zlepšil i když víme že kluci umí hrát ještě líp. Zápas skončil 5:3.

V zápase o 3 místo jsme potkal naše známého soupeře s minulých finálových bojů Tatran Střesovice. Tento zápas, z naší strany byl nejlepší a díky soupeři, který hrál taky dobře se zápas musel líbit i divákům. Každý poločas začal podobně, a to velkým tlakem Tatranu, kde náš vždy podržel Max. Postupně se vždy hra vyrovnala, a i mi zacelí být nebezpečný a hlavně efektivní. Zápas skončil výhrou 4:1.

Závěrem bych chtěl poděkovat za spolehlivý a pro nás důležitý dobrý výkon Maxe a pevně doufám, že příští turnaj bude více povedený.

Bleci 25.11.2018-DSC_0559
27
Lis

2008 mají další zkušenosti z prvního koše

Nedělní dopoledne 25. 11. 2018. Začal náš první zápas proti Chodovu a hned v 1. minutě po 3 vteřinách prošla střela Lukáše Janoštíka do

46091087_541851456288084_5010391659330928640_n
14
Lis

Elévové 2008 po dobrých výkonech druzí

V nedělním krásném počasí, jsme se vydali do pěkné haly v Kobylisích, abychom odehráli čtvrtý turnaj a napravili herní dojem z minulého nepovedeného turnaje.

První

unnamed (2)
13
Lis

2009tky se bavily hrou v Hlubočince

Plní energie z volné soboty jsme se vydali do daleké Hlubočinky, která však disponuje vzorovým sportovním areálem.Turnaj, který řídil oddíl SK Dvojka Praha,