V nedělním krásném počasí, jsme se vydali do pěkné haly v Kobylisích, abychom odehráli čtvrtý turnaj a napravili herní dojem z minulého nepovedeného turnaje.

První zápas jsme odehráli proti týmu DDM Horní Počernice Orka (2:1).
Tradičně se nám první zápasy moc nedaří a tento zápas nebyl výjimkou. Po pátečním dobrém výkonu proti 2007 si kluci mysleli ze Orku dají bez problému a nemuseli by se při tom moc zapotit, a to se nepotvrdilo. Chyběla motivace, bojovnost a chuť dát ze sebe víc, než je potřeba. Soupeřova taktika byla především vyhodit vzduchem míč a doběhnout. Míč neštěstí většinou končil u našich obránců případně na brankaři. Zápas měl skončit s větším rozdílem, ale díky naši lačnosti jsme na konci zápasu báli o výsledek.

Druhý zápas nás čekal Fat Pipe Florbal Chodov (7:1).
Tento zápas i přes větší rozdíl ve skóre byl mnohem vyrovnanější než ten první. To především díky tomu že soupeř se snažil hrát florbal. Zápas se rychle přeléval z jedné strany na druhou a bylo
vidět spoustu šancí na obou stranách. Rozdíl ve skóre je především díky tomu že chodovští hrací si vylámali zuby na Maxovi.

Ve finále nás čekal Start98 Praha (4:5 po nájezdech).
Další velmi vyrovnaný zápas, kde jsme začali velice dobře a ujali se vedeni 2:0 a následně to bohužel soupeř srovnal na 2:2. Začala přetahovaná, kde vždy jeden tým odskočila druhy hned zas
dorovnal. Zápas skončil v základní hrací době 4:4. Následovali nájezdy, kde soupeř rozhodl o svém vítězství.

Závěrem bych chtěl říct, že přesně takový zápasy (Chodov, Start98) naše mužstvo potřebuje, aby se mohlo dál zlepšovat a rozvíjet svoje dovednosti. Navzdory, že jsme poprvé sezoně prohráli což některý fanoušky může mrzet, můžeme být s výkonem a předvedenou hrou spokojený.