27
Lis
Jakub Zalubil

2008 mají další zkušenosti z prvního koše

Nedělní dopoledne 25. 11. 2018. Začal náš první zápas proti Chodovu a hned v 1. minutě po 3 vteřinách prošla střela Lukáše Janoštíka do branky Chodova. Ve zbytku poločasu jsme zlepšili (zpočátku) slabší obranu. Na výbornou byla práce brankáře, který hned tři střely vychytal. V útoku se také dařilo, ale bez branky. Bohužel Chodovu tam 18 vteřin před koncem poločasu branka spadla, čímž vyrovnali na 1:1. Druhá polovina začala střídavým sekáním, jak u soupeře, tak u nás. Velký nátlak Chodova ustáváme bez gólu, až 49 vteřin před koncem zápasu inkasujeme a Chodov vede 2:1. Poslední vteřiny dohráváme bez brankáře, ale bohužel poslední nešťastný gól končí v naší brance. Chodov tak vítězí 3:1.

Ve druhém utkání s Rakovníkem dostáváme náš tým do vedení 1:0 hned ve 2. minutě. Zápas skvěle pokračuje a díky Jirkovi jsme v 5. minutě za stavu 2:0 ještě ve výraznějším vedení. V druhé polovině držíme tempo a přikládáme třetí gól. Pět minut před koncem nám přináší štěstí střela Jiřího, který uvádí tento zápas do stavu 4:0, v 7. minutě a 25. vteřině zvyšuje počet gólů Lukáš Janoštík a my vedeme 5:0. Tím pro nás gólová řada nekončí, jelikož v posledních dvou minutách utkání střela „99“ končí v brance soupeře, tím pádem v utkání kluci vítězí v poměru 6:0.

Třetí zápas s Tatranem začíná s velkým nasazením a očekávaně po třech a půl minutách vedeme díky gólu Lukáše Janoštíka. V 5. minutě Tatran neváhá a dorovnává na 1:1, nevadí. Za asistence Lukáše Kundráta zvyšuje skóre Šimon a dostává nás tím opět do vedení, zanedlouho střela Lukáše Kundráta končí v brance soupeře znovu a my zvyšujeme vedení nad Tatranem na 3:1. V poslední minutě první poloviny se objevila v brance Tatranu také střela Dominika, a tak tento poločas končí pro naše kluky vedením 4:1. Jdeme do 2. poločasu, a hned v 2. minutě posílá Eda soupeři krásný gól číslo 5.  Velkým tlakem soupeře se Bleci nenechali ovládnout a v boji o 3. místo s Tatranem vítězí za stavu 5:1

Děkuji „osmičkám“ za pěknou podívanou a věřím, že příště svedou boj o místo 1.

Pavlína Brücknerová

46091087_541851456288084_5010391659330928640_n
14
Lis

Elévové 2008 po dobrých výkonech druzí

V nedělním krásném počasí, jsme se vydali do pěkné haly v Kobylisích, abychom odehráli čtvrtý turnaj a napravili herní dojem z minulého nepovedeného turnaje.

První

unnamed (2)
13
Lis

2009tky se bavily hrou v Hlubočince

Plní energie z volné soboty jsme se vydali do daleké Hlubočinky, která však disponuje vzorovým sportovním areálem.Turnaj, který řídil oddíl SK Dvojka Praha,

44793762_556925024766725_637101477160026112_n (1)
25
Říj

Elévové 2008 poprvé v sezóně ztratili

V třetím ligový turnaj v sezoně se 2008čkám příliš nedařilo. Konečné 3. místo a stále bez porážky vypadá pěkně, ale herní projev nebyl příliš