V pondělí 15.2. sehráli Bleci televizní utkání proti FBC ČPP Ostrava. Již před utkáním jsme vás informovali o tom, že tímto utkáním zahájíme podporu sbírky na florbalisty na elektrických vozících. Více informací o sbírce naleznete v článku z minulého týdne zde.

Shodou okolností se i náš soupeř rozhodl podpořit stejnou věc, a tak před zahájením utkání zástupci klubů společně předali dary organizátorům sbírky. Ostrava se rozhodla věnovat 40 000 Kč, za což jí patří uznání. A kolik se podaří vybrat BLACK ANGELS?

To se uvidí v neděli 28.2. na posledním domácím utkání ve Kbelích proti Otrokovicím. Hráči A-týmu se rozhodli darovat 1000 Kč za každou vstřelenou branku v TV utkání. Zatím máme tedy 9000 Kč. A pomoci navýšit částku můžete i vy. Dražba dresů je již aktivní a může se do ní zapojit každý, kdo chce podpořit dobrou věc a zároveň domů získat pěkný suvenýr v podobě dresu hráčů A-týmu. Tyto dresy byly dokonce zvoleny nejhezčími dresy Livesport Superligy v anketě na iSportu. Rozhodně je tedy o co stát.

Odkaz na dražbu dresů

Přispět ale můžete i jinak. Na poslední dvě domácí utkání sezóny si můžete zakoupit virtuální vstupenky. Prodej těchto vstupenek je spuštěn v členské sekci eos.

Ve svém profilu členské sekce najdete novou e-přihlášku s názvem Virtuální vstupenka. Na tuto “událost” se přihlaste a po schválení vaší žádosti najdete v členské sekci novou vygenerovanou platbu ve výši 100 Kč. Pokud byste chtěli do sbírky přispět vyšší částkou, pošlete pod udaným variabilním symbolem libovolný příspěvek a v návaznosti na došlou platbu vám bude v členské sekci výše příspěvku dodatečně upravena.