BA vs Chodov 6:7
Vyrovnaný zápas rozhodly individuální chyby hráčů BA, Chodov byl však výrazně efektivnější při zakončování. V první třetině měl Chodov převahu v počtu střel, ve druhé třetině stříleli více hráči BA. Ke konci utkání došlo ke zranění brankáře Chodova vlastním spoluhráčem, zápas byl tak na 15 minut přerušen – než přijela sanitka. Utkání skončilo výsledkem 7:6 pro Chodov, BA si za předvedený výkon zasloužili minimálně remízu. Nepomohl ani hattrick Štěpána Kostrhúna.
received_2142450479123172
Technology Mladá Boleslav vs Black Angels 5:6
Tým MB hrál pouze na dvě pětky, BA na tři.  Skóre otevřel aktivním napadáním soupeře Jiří Calda . BA měli sice v první části více ze hry, ale díky individuálním chybám se soupeř dostává opakovaně k rychlým brejkům. Tým MB se konci třetiny ujímá dvěma góly vedení.
Na začátku druhé třetiny srovnal skóre krásnou individuální akcí Matouš Burian.
Část zápasu lze charakterizovat jako hurá styl – nahoru / dolu. MB hrála převážně se zataženou obranou na půlce, góly však dávali efektivně především z brejků. BA naopak neproměnili dvě tutové šance při přesilovce.
Ve třetí třetině tak jako v předchozím zápase BA stahují hru na dvě pětky. MB především brání opět na půlce. Při ztrátě míčku BA dochází celkem k pěti přečíslení 3 vs 2 nebo 2 vs 1 ! V poslední části hry však skórují Blaci třikrát a Bolka pouze jednou. Rozhodující gól padl po krásné kombinaci, která uspala soupeře:)  do odkryté části branky,kdy Štěpán Kostrhún zavěsil. Trenéři obou týmů si vzali na konci zápasu oddechový čas.  Zápas skončil těsným výsledkem 6:5. Pokud se příště vyvarujeme individuálních chyb, nemusíme se o těsné vítězství tak strachovat …
Tým má velké srdce a chuť po vítězství. Jsme hrdý na to jak kluci spolu stále komunikují a povzbuzují na lavičce i za nepříznivého stavu.
Paradox je , že jsme v prohraném zápase hráli lépe než ve vítězném.
Ale jak říká Ivan Lendl, je to jenom sport!!!
Díky rodičům a všem co přišli kluky povzbudit.