19
Pro
Jakub Zalubil

Dorost odehrál domácí zápasy

Tým dorost A nastoupil v prvním zápase téměř po měsíční zápasové pauze (proložené přátelským utkáním s Libercem) proti týmu Acema Sparta Praha. První třetina zápasu byla poměrně vyrovnaná, naši hráči však byli střelecky efektivní – z několika málo střel dali Spartě úvodní gól. Zároveň prozatím drželi našim dorostenci čisté konto i přes větší počet střeleckých pokusů a jednu přesilovou hry ze strany Sparty. Druhá třetina zápasu patřila jednoznačně Black Angels jak herním projevem, tak počtem střel (14) a především díky aktuálnímu skóre (4:0). V poslední třetině se však karta bohužel obrátila. Dva rychlé góly v 36. a 37. minutě nastartovaly nepříznivý obrat utkání. Hráči BA začali kupit chyby a zároveň neproměnili několik gólových příležitostí. Sparta ve 43. minutě srovnala na 4:4. Timeout BA poslední minutě zápasu již konečný výsledek bohužel nezměnil.

IMG_4152

Ve druhém zápase nastoupil tým BA dorost A proti týmu Technology Mladá Boleslav (tým MB potrápil a nakonec remizoval v ranním zápase s Bohemians Praha 4:4). Zápas se pro nás zpočátku nevyvíjel příliš dobře – po první třetině dorost prohrával 2:0. Ve druhé třetině hráči BA jednak zvýšili tempo, dále počet střel na branku (8), ale především počet vstřelených gólů (2). Na začátku třetí třetiny – opět ve 36.minutě – soupeř dvěma góly během 15 vteřin otáčí skóre na svoji stranu (4:2). V poslední třetině  hráči BA opět více chybují, rozehrávka není dostatečně rychlá ani nápaditá. Tým MB postupně navyšuje skóre na průběžných 6:2. Ke konci utkání hraje tým BA na dvě pětky a část hry bez brankáře. Zápas končí vítězstvím MB poměrem 7:3.

Komentář trenéra k zápasům: Proti Spartě jsme odehráli dvě dobré třetiny. Bohužel v té třetí jsme se zalekli. Nedokázali jsme hrát uvolněně jako v předchozích třetinách a Sparta nás po zásluze potrestala. Ve druhém utkání jsme se trápili. Soupeř byl lepší a svojí převahu přetavil rychlými brankami ve třetí třetině, kde rozhodl. Máme před sebou mnoho práce. Náznaky zlepšení v naší hře jsou vidět, ale nedokážeme je zatím udržet dlouhodobě.

IMG_4156

received_352609892175285
01
Říj

Jako na houpačce v zápasech dorostu A

V prvním zápase nastoupili naši dorostenci A proti týmu Sparta Praha. Soupeř první třetinu začal napadáním rozehrávky v obraném pásmu BA. Větší aktivita

received_2142450479123172
17
Zář

Dorost odehrál první kolo v Boleslavi

BA vs Chodov 6:7
Vyrovnaný zápas rozhodly individuální chyby hráčů BA, Chodov byl však výrazně efektivnější při zakončování. V první

29314595_2127748973918733_7468520019028121245_n
04
Dub

Dorostenci B vyhráli svoji soutěž!

Letošní sezona skončila pro Dorostence B vítězně, když obsadili ve své soutěži PH+SČ ligy první místo a vybojovali postup do 2. dorostenecké ligy.