Po povedeném turnaji v Mladé Boleslavi nás čekalo další porovnávání s ostatními soupeři, a to o koš výše. Turnaj jsme pořádali a tím pádem jsme museli vše připravit a zajišťovat hladký průběh celého turnaje. Děkujeme všem rodičům, kteří s ochotou se vším pomohli a díky nim jsme zvládli vše perfektně zorganizovat. Ale teď již k zmíněnému turnaji.

Před turnajem jsme si řekli, že si chceme turnaj užít a vyzkoušet si věci z tréninku. Trenéři nabádali na to, aby všichni mysleli pozitivně a ničeho se nebáli a vzájemně se podporovali. S tím jsme šli na předzápasovou rozcvičku, kde jsme byly všichni koncentrovaní a byla především cítit chuť se předvést.

BA: Bohemians 1:4
Soupeř byl tvořen převážně ze starších kluků, a to bylo hodně znát. Prohrávali jsme spoustu silových soubojů a byli o kus později u volného míčku. I přes tento fakt jsme si dokázali vytvořit několik šancí, které jsme pak lehkovážně zahodili. Soupeř však spravedlivě vyhrál.

BA: XPS Tatran Střešovice 7:4
Přibližně po 8 měsících jsme si opět zahráli proti stejně starým hráčům s Tatran Střešovice. Zápas začal podobně jako předchozí. Soupeř byl agresivnější a zaslouženě první půli vyhrál 1:3. Na začátku druhého poločasu dali naši kluci dva šťastné góly a dostali se do neskutečného laufu. Najednou souboje vyhrávali a byli nebezpeční v útocích. Hlavně všichni bojovali za tým a vzájemně si pomáhali. Co snad nikdo nečekal po první půlce, se stalo skutečnosti. Porazili jsme Tatran Střešovice a zahráli jsme si zápas o 3 místo.

BA: SK Alien Nation Černošice 3:5
Celý zápas byl z naší strany nepovedený. Všichni byli uspokojení vítězstvím nad Tatranem a do posledního zápasu nešli s takovou chutí jak do předchozích dvou utkání. Černošice byly lepší a my jsme vždy jen korigovali výsledek. Věřím tomu, že kdyby kluci nastoupili do zápasu stejně nastavení, jak do předchozích zápasu, byl by zápas vyrovnaný a mohli jsme se prát o vítězství.
Závěrem ještě jednou děkuji všem rodičům za pomoc při pořádání. Pevně věřím že příště budeme silnější.