Nové články
  1. Elévky vybojovaly stříbro
  2. Rozhovor – 1. díl: Jakub Zalubil
  3. Spolupráce mezi BLACK ANGELS a PALESTROU
  4. Mužstva pro nadcházející sezónu
  5. Bleci jedou do Brna

Brankářská akademie

Na základě spokojenosti z loňského úspěšného ročníku jsme se rozhodli posunout možnost individuálního rozvoje našich talentů a opět otevřít brankářské akademie ve vybraných nedělních termínech, pod vedením brankářů A-týmu mužů (Daniel Körber s Ondřejem Matiáškem) a Ondřeje Kraťka. O vybraných nedělích se sejdou vždy dvě skupiny po dvou hodinových intervalech, kdy hodinu bude probíhat trénink na hale, zaměřený výhradně na dovednosti brankáře, a poté bude následovat kompenzace a cvičení s licencovaným fyzioterapeutem, který se bude hodinu věnovat samotným brankářům i zájemcům z řad rodičů a jejich pohybovému aparátu.

Akademie bude k dispozici hráčům, kteří podle časových možností a osobního rozpoložení budou cítit, že je potřeba udělat pro sportovní růst něco navíc. Věříme, že tento krok povede ke zlepšení výkonnosti hráčů a uspokojení členů #BAfamily, kteří se akademie zúčastní. Ćena je stanovena na 500,- za jeden trénink.

Akademie se bude konat vždy v neděli ve dvou blocích po 2 hodinách. První akademie proběhne v neděli 22.září. Hlásit se budete moci prostřednictvím poslaného formuláře ohledně příspěvků anebo mailem Pavlu Fryčovi.

 

Kontaktní osoba: Pavel Fryč (pavel@blackangels.cz)
Termíny: 22.9.,13.10., 10.11., 30.11., 5.1., 2.2., 8.3.,5.4., 25.4.
První blok: 17:00 – 19:00 (přípravky – mladší žáci/žákyně)
Druhý blok: 18:00 – 20:00 (starší žáci/žákyně  – junioři/juniorky)

Praha DRILL Athletics Mizuno Florbalexpert ZONE Florbal SAPHO kuchyně MŠMT Pragotherm