Opět po dvou letech se Bleci vydají do Švédska, na prestižní mezinárodní mládežnický turnaj do Falunu. Pořadatelem turnaje Jalas Floorball Cup je IBF Falun, jeden z nejúspěšnějších švédských florbalových klubů poslední dekády. Výprava BLACK ANGELS opustí Prahu 19. května a zpět se vrátí 25. května 2020.

Turnaj se hraje ročníkovým systémem a z našeho klubu se jej zúčastní šest chlapeckých týmů, seřazeno od nejstarších se jedná o ročníky 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 a 2007.

Již nyní je spuštěn systém přihlašování hráčů a úhrad poplatků za zájezd na turnaj. Vše je nově nutné provést výhradně přes účet v členské sekci eos. Postup přihlášování na tento turnaj, stejně jako na ostatní turnaje a klubové akce, bude od nynějška pro všechny stejný, věnujte prosím proto pozornost následujícímu odstavci.

Dotčeným družstvům se objevila notifikace nové události v záložce e-přihlášky. Potom, co proběhla komunikace s trenéry v rámci vašeho týmu ohledně účasti na turnajích, zašlete do systému tuto e-přihlášku. Ta následně bude schválena sekretářem klubu a tím se vám v systému potvrdí a současně se vygeneruje předpis platby za turnaj. Ten najdete v sekci “moje platby”, kde naleznete částku i variabilní symbol, pod kterým provedete platbu za turnaj na klubový účet.

Cena za letošní účast na turnaji ve Falunu je stanovena na 7.700 Kč. Uzávěrka plateb je ke konci února, částku můžete rozložit do více plateb, vždy však pod stejným variabilním symbolem. V ceně je zahrnuto startovné a individuální poplatky na turnaji, ubytování a strava na cestě i v místě, doprava do Falunu a zpět, trenérské vedení a dozor a organizační servis, účastnické klubové triko, cestovní a sportovní pojištění. Na cestu se opět vydáme všichni pospolu patrovým autobusem a trajektem, ubytování v místě je zajištěno v základních školách. S blížícím se termínem budeme uvolňovat další informace. Pro případné dotazy kontaktujte manažera klubu Svatoslava Baťu na e-mailu svatoslav@blackangels.cz nebo telefonu 739531783.