Situace a vládní nařízení nám dovolují spustit naši činnost v omezeném režimu – konečně! Během května by mělo dojít k dalšímu rozvolnění karanténních opatření. Pro nás to znamená, že bychom mohli od 11.5. trénovat v normálních tréninkových skupinách.

Tento týden rozbíháme tréninkové jednotky letní přípravy (velmi oblíbené části sezóny všech hráčů). Letos bohužel bez turnajů, ale i tak je dobré být připraven a neustále se rozvíjet, co jen nám možnosti dovolí.

Trenéři jsou instruováni, aby dodržovali základní povinnosti jako jsou minimální rozestupy, roušky v hale, pravidelná rukou i tréninkového materiálu. Dezinfekční gely i rozprašovače na náčiní jsou zajišťovány klubem. Pro trenéry jsme dezinfekce nakoupili a mohou si je vyzvednout v klubové kanceláři po domluvě s śéftrenéry.

Zatím trénujeme ve skupinách 10+1 venku a v hale 8+1. Všechny tréninkové jednotky jsou koordinovány trenéry daných družstev, od nichž se dozvíte časy i místa tréninků. 

Dopolední a odpolední kempíky

Abychom ulehčili rodičům a podpořili touhu našich Bleků po pohybu, pořádáme od pondělí pro naše členy od 14 let níže a děti z našich kroužků v BB Areně kempy. Ranní probíhá v čase 9-12 a odpolední 13-16 hod. Cena za jednu tříhodinovou jednotku je 400 Kč. Prozatím je možné se stále přihlašovat na většinu termínu v dnešním i příštím týdnu. Další týdny budou otevřeny následně po vyhodnocení zájmu a nových příznivějších opatření vlády.

Přihlašování na tyto dobrovolné akce pro naše hráče probíhá přes elektronický formulář, který byl poslán ve čtvrtek 30.4. do Vašich emailových stránek formou “newsletteru”. Zkontrolujte si tedy SPAM, pokud někomu email nedošel.

Kempíky můžou dle zájmu probíhat i celý červen a červenec, zajistíme kapacitu trenérů, tak abychom maximálně pokryli Vaše požadavky. Chápeme, že někomu školní povinnosti nedovolí se účasnit, ale jinak věřím, že je to kvalitně strávený čas pro naše hráče, kteří mají možnost vrátit se rychle do florbalového tempa.

Můžete se přihlašovat – ZDE