fbpx
Nové články
  1. Mladší žákyně na Nisa Open 2022
  2. Objednávání dresů
  3. Nisa Open 2022 – finálový den
  4. Nisa Open 2022
  5. BA bazárek 29.5.

BA MARKET

Naším dlouhodobým cílem je vzájemně spojovat naše členy. Nechceme být jen úspěšným klubem, chceme být hlavně klubem s členy, kteří pro klub žijí. Chceme vytvořit jednu velkou sportovní rodinu.

V současné době je více než kdy dříve důležité, abychom si navzájem pomáhali. Tato myšlenka vznikla ještě před zpřísněnými opatřeními, avšak současná situace nás motivovala k tomu, abychom ji rychle zrealizovali. Také však věříme, že přetrvá ještě dlouho poté, co se vše vrátí do normálu.

A co tedy vlastně je BA Market? Rádi bychom ještě více propojili všechny naše členy a pomohli tak touto cestou alespoň některým z Vás. Dostanete prostor na našem webu, abyste ostatním členům BLACK ANGELS představili sebe a svůj byznys. Vlastníte obchod, cestovní kancelář, truhlářství nebo například tiskárnu? Pracujete jako průvodce/průvodkyně nebo překladatel/ka? Dejte nám o sobě vědět.

Když nakupujeme věci pro provoz klubu či potřebujeme nějakou službu, rádi to vyřešíme přes lidi, kteří za náš klub hrají, či u nás mají své děti, když máme možnost. A věříme, že ostatní členové klubu to uvidí stejně. Koneckonců jsme rodina a musíme si pomáhat.

IMG_20200531_175616 - Jiri Vorel

Ahoj Bleci, jmenuji se Jiří Vorel. U Bleků jsem asi šestou sezónu. Jsem vedoucí týmu u starších žáků “A”. Jinak pracuji v oční optice na Dukelských hrdinů 12 v Praze 7. Kdybyste potřebovali, tak Vám mohu poskytnout své služby se slevou 50 % na dioptrické a sluneční brýle. Budu se na Vás těšit.

Jirka

Jiří Vorel

3_IMG_3901_up - Vojtěch Doležal

Ahoj, jsem produktový manažer předního výrobce IT, jsem odpovědný za plánování a výběr správných kvantit, konfigurací a cen notebooků, stolních počítačů a routerů dovážených na CZ trh. Na poli IT umím pomoci buď “z první ruky” na základě vlastních zkušeností a dle svých aktuálních možností (lidsky řečeno, pokud by existovala poptávka po produktu z mého aktuálního portfolia, mám dostatečnou pravomoc řešit cenovku), nebo propojit se spolehlivým odborníkem. Jsem členem BA rodiny od svých mládežnických hráčských let, (bývalý) trenér, (občasný) hlasatel zápasů nejvyšších soutěží a hráč rezervních týmů.

Vojtěch Doležal

Snímek obrazovky 2020-11-18 v 0.12.14 - Lukáš Pokorný

Jsem Lukáš, v BA se věnuji chodu klubu a inovacím. Projekty Blecivkleci, BLEK BOOK, zahraniční stáže, rodičovská, trenérská a hráčská akademie, nebo přesun do haly ve Kbelích, pochází z mé dílny. Moje vlastní firma se zabývá segmentem fyzické a psychické péče o zaměstnance. Nabízíme firmám terapeuty z oblasti psychologie, krizové intervence, ale i terapeuty specializující se na fyzické zdraví. Zdravá strava, fyzioterapie, ergonomie, masáže, lékařské krevní testy, oční, dermatologie a jiné. Poslední dobou se zabýváme sportem ve firmách a vizáží zaměstnanců. Chod moji firmy způsobuje, že se mohu Black Angels věnovat na 100% svého času. A moc mne to baví!

Lukáš Pokorný

IMG-20201021-WA0002

Zdravím všechny Bleky, jmenuji se Ondřej Lubas a naše firma zastupuje značku YONEX v České republice. Za BLACK ANGELS hraje můj syn Matěj a protože mi tento klub díky dobré práci s mládeží přirostl k srdci, rád bych nabídl všem členům klubu minimálně 20 % slevu na florbalovou obuv YONEX v naší prodejně Sport Lubas – Pražská 238, Zdiby. Slevy na výprodejové zboží ale mohou být i významně větší. Stačí mě jen kontaktovat.

Ondřej Lubas

PARTNEŘI LIVESPORT SUPERLIGY FLORBALU

Livesport.eu Holba Česká televize Deník.cz Evropa 2
Partneři Black Angels