fbpx
Nové články
  1. Úspěšný víkend elévů 2012
  2. Brandýs nad Labem 1.koš (BA 2011)
  3. Sváteční BA kemp
  4. Postup do semifinále poháru
  5. Bleci oloupili Bohemians

BA MARKET

Naším dlouhodobým cílem je vzájemně spojovat naše členy. Nechceme být jen úspěšným klubem, chceme být hlavně klubem s členy, kteří pro klub žijí. Chceme vytvořit jednu velkou sportovní rodinu.

V současné době je více než kdy dříve důležité, abychom si navzájem pomáhali. Tato myšlenka vznikla ještě před zpřísněnými opatřeními, avšak současná situace nás motivovala k tomu, abychom ji rychle zrealizovali. Také však věříme, že přetrvá ještě dlouho poté, co se vše vrátí do normálu.

A co tedy vlastně je BA Market? Rádi bychom ještě více propojili všechny naše členy a pomohli tak touto cestou alespoň některým z Vás. Dostanete prostor na našem webu, abyste ostatním členům BLACK ANGELS představili sebe a svůj byznys. Vlastníte obchod, cestovní kancelář, truhlářství nebo například tiskárnu? Pracujete jako průvodce/průvodkyně nebo překladatel/ka? Dejte nám o sobě vědět.

Když nakupujeme věci pro provoz klubu či potřebujeme nějakou službu, rádi to vyřešíme přes lidi, kteří za náš klub hrají, či u nás mají své děti, když máme možnost. A věříme, že ostatní členové klubu to uvidí stejně. Koneckonců jsme rodina a musíme si pomáhat.

IMG_20200531_175616 - Jiri Vorel

Ahoj Bleci, jmenuji se Jiří Vorel. U Bleků jsem asi šestou sezónu. Jsem vedoucí týmu u starších žáků “A”. Jinak pracuji v oční optice na Dukelských hrdinů 12 v Praze 7. Kdybyste potřebovali, tak Vám mohu poskytnout své služby se slevou 50 % na dioptrické a sluneční brýle. Budu se na Vás těšit.

Jirka

Jiří Vorel

3_IMG_3901_up - Vojtěch Doležal

Ahoj, jsem produktový manažer předního výrobce IT, jsem odpovědný za plánování a výběr správných kvantit, konfigurací a cen notebooků, stolních počítačů a routerů dovážených na CZ trh. Na poli IT umím pomoci buď “z první ruky” na základě vlastních zkušeností a dle svých aktuálních možností (lidsky řečeno, pokud by existovala poptávka po produktu z mého aktuálního portfolia, mám dostatečnou pravomoc řešit cenovku), nebo propojit se spolehlivým odborníkem. Jsem členem BA rodiny od svých mládežnických hráčských let, (bývalý) trenér, (občasný) hlasatel zápasů nejvyšších soutěží a hráč rezervních týmů.

Vojtěch Doležal

Snímek obrazovky 2020-11-18 v 0.12.14 - Lukáš Pokorný

Jsem Lukáš, v BA se věnuji chodu klubu a inovacím. Projekty Blecivkleci, BLEK BOOK, zahraniční stáže, rodičovská, trenérská a hráčská akademie, nebo přesun do haly ve Kbelích, pochází z mé dílny. Moje vlastní firma se zabývá segmentem fyzické a psychické péče o zaměstnance. Nabízíme firmám terapeuty z oblasti psychologie, krizové intervence, ale i terapeuty specializující se na fyzické zdraví. Zdravá strava, fyzioterapie, ergonomie, masáže, lékařské krevní testy, oční, dermatologie a jiné. Poslední dobou se zabýváme sportem ve firmách a vizáží zaměstnanců. Chod moji firmy způsobuje, že se mohu Black Angels věnovat na 100% svého času. A moc mne to baví!

Lukáš Pokorný

IMG-20201021-WA0002

Zdravím všechny Bleky, jmenuji se Ondřej Lubas a naše firma zastupuje značku YONEX v České republice. Za BLACK ANGELS hraje můj syn Matěj a protože mi tento klub díky dobré práci s mládeží přirostl k srdci, rád bych nabídl všem členům klubu minimálně 20 % slevu na florbalovou obuv YONEX v naší prodejně Sport Lubas – Pražská 238, Zdiby. Slevy na výprodejové zboží ale mohou být i významně větší. Stačí mě jen kontaktovat.

Ondřej Lubas

PARTNEŘI LIVESPORT SUPERLIGY FLORBALU

Livesport.eu Holba Česká televize Deník.cz Evropa 2
Partneři Black Angels