Ve středu 1.května proběhla akce Den BLACK ANGELS. Fotogalerii z této akce najdete již v naší galerii.

Dopolední program obstaral společný turnaj všech zúčastněných, kterého se zúčastnili zástupci těch nejmenších až po členy A týmu. Devět týmů odehrálo v základní skupině dva zápasy a další dva zápasy v tabulce o finální umístění. Všichni si turnaj užili a poté mohli všichni prověřit své schopnosti v nájezdech na brankářích mužů.

Odpolední aktivity byly divácky atraktivní. Nejdříve proběhla autogramiáda všech členů A týmu. Ti, kdo přišli mohli dostat podepsané kartičky svých oblíbených hráčů. Naši hráči se během 45 minut nezastavili a podepsali všechno možné až po florbalové hole a trička. Následná exhibice mezi hráči A týmu a našich aktivních rodičů a trenérů, kteří se pravidelně účastní nedělních tréninků pro rodiče bavila každého, kdo byl v hale. Hezké florbalové momenty byly přetaveny v brankové hody a po následném mocném finiši z řad rodičů skóre zůstalo po 30 minutách nerozhodné 5:5.

V ocenění pro nejlepší hráče jednotlivých družstev hlasovali naši trenéři, kteří rozhodli o složení all star týmu BA.
Zleva (nahoře): Jiří Schiller (mladší žáci 2006), Jakub Kreibich (mladší žáci 2007), Jakub Hromada (junioři), Matouš Burian (dorostenci), Adriana Fricová (dorostenky), Barbora Martínková (juniorky), Daniel Körber (A-tým), Markéta Chaloupecká (ženy)
(dole): Maxmilián Munduch (elévové 2008), Jonáš Zenker (přípravka 2010), Ondřej Kreibich (přípravka 2011), Agáta Procházková (elévky), Nela Hrnčířová (mladší žákyně), Aneta Fryčová (starší žáci 2004)-cenu převzala její sestra Nicol

V závěrečném programu byli oceněni junioři za své třetí místo v KB lize juniorů pamětními tričky v podobě “doba bronzová” a také náš A-tým, který pro klub vybojoval historický postup do Superligy. Společná oslava postupu a úspěšného roku BA proběhla nadmíru dobře. Děkujeme všem za účast a těšíme se na Vás a na další úspěchy v další, již superligové sezóně 2019/2020!

#bafamily