Neuvěřitelnou euforii prožili všichni hráči i fanoušci BLACK ANGELS, kteří přišli v sobotu na Jedenáctku! A-tým totiž vepsal další zápis do historie klubu. Na domácí půdě totiž po velmi vypjatém souboji porazil loňského mistra z Vítkovic a sebral mu všechny tři body.

Zápas přitom otevřel v sedmé minutě Bräuer z Vítkovic. Za dvě minuty ale natáhl míček Kuba Hromada a skóre vyrovnal. Další minutka pak stačila Kubovi Bočkovi, aby oběhl branku i brankáře hostů zakončil úplně do prázdné. Na vyrovnání hostů pak stačilo opět Bočkovi s Renčínem jen několik desítek vteřin a druhý jmenovaný poslal BA opět do vedení. 20 vteřin před koncem pak bylo nařízeno trestné střílení, který využil kapitán domácích Jan Hněvkovský a Bleci odskočili na rozdíl dvou branek.

Druhá třetina začala přesilovou hrou pro BA, tu však domácí nevyužili. Těsně před polovinou zápasu ale pod víko zavěsil kapitán Honza Hněvkovský a zařídil tak vedení o 3 branky. Dotahovat začal kapitán Vítkovic Tomáš Sladký, když vstřelil první gól. A pak přišla chvíle pro domácího brankáře. Po dvou vyloučeních se totiž Bleci bránili minutu v oslabení 3 na 5. Tu však, a to i díky skvělému brankáři, ustáli. Vítkovice však dokázali přeci jen snížit a to 6 vteřin před koncem přesilovky 5 na 4. Do šaten se tak šlo za stavu 5:4.

Na začátku poslední části ovšem přišlo další vyloučení a Vítkovice v přesilovce trestali a vyrovnali stav utkání. V páté minutě však přišlo vyloučení na druhé straně. A Bleci ukázali, že umí také trestat. Tentokrát se do podoby kata postavil Renčín, který vrátil vedení na stranu domácích. Zbytek zápasu bylo velké drama, jedno vyloučení padlo na straně BA, na straně Vítkovic ještě dvě. Víc se toho už ale neudálo a i závěrečnou hru Vítkovic bez brankáře Netopilík vychytal a A-TÝM opět přepsal HISTORII!