V sobotu, 29. 5. 2021 juniorky BLACK ANGELS odehrály přátelský zápas (rozdělené na 2 části) s juniorkami rakouského UHC Linz. Celkový výsledek byl nakonec 10:0. Cestu do Lince i zpět jsme si zpříjemnili zastávkou a občerstvením u naší hráčky Anet Burianové, zkontrolovali jsme potřebné doklady, dojeli jsme do Lince a odpoledne holky odehrály velmi pěkný zápas v přátelské atmosféře.

I přestože výsledek tak možná nevypadá, byl odehraný zápas v tempu a s velkým nasazením na obou stranách. Jsme velice rádi za návrat k florbalu po dlouhé covid pauze a bylo vidět, že si to holky užily. Velmi nás potěšilo, jak si opravdu všechny hráčky zahrály s chutí, nasazením, s nadšením.

Již nyní se těšíme na další spolupráci s přáteli z Lince, včetně možných výměn hráček v budoucnosti. Děkujeme přátelům z rakouského Lince, děkujeme rodičům za pomoc s dopravou a těšíme se na další pěkné akce. Sportu zdar! Bleci čůs. 🙂

Ve stejném termínu, v sobotu dopoledne, odehrály přátelák s dorostenkami FA Mladá Boleslav naše starší žákyně. Po bojovném výkonu a s velkým nasazením a navíc na velkém Ačkovém hřišti a v časovém formátu 3×20 minut, se nakonec mohly radovat z výsledku 3:2.

Autor článku: Pavel Fryč

[/vc_column][/vc_row]