Po skvělé přednášce jen pro naše členy od Marka Chlumského, za kterou ještě jednou děkujeme, nás čeká v pátém díle Trenérské a rodičovské akademii opět velice zajímavý host. Pokud jste nestihli některé z předchozích dílů, můžete je najít na našem Youtube.

Přednášet bude Mgr. Jana Březinová, která má 20 letou praxi v oboru psychoterapie, psychologického poradenství, supervize a etopedie. Jejím hlavním zaměřením je práce s dětmi a jejich rodinami. V Narratio Institutu (dříve ISZ-MC) působí jako garant supervize pro psychoterapeutický výcvik Cestou systemických terapií a lektor pro vzdělávání psychoterapeutů.

Ve florbale paní Březinová pomáhala ženskému týmu Herbadent, kterému dopomohla k titulu. Je maminkou florbalisty a juniorského reprezentanta Matěje Pěničky. Se synem založila Střeleckou akademii, kde učí děti mentální přípravě ve florbale. Matějův bratr Mojmír dříve také působil v Blecích v kategorii 2007.

Pokud byste se o paní Březinové rádi dozvěděli více, můžete se podívat na její web zde.

Již teď se těšíme na další zajímavou přednášku a doufáme, že se v neděli od 19:30 opět sejdeme v hojném počtu na našem klasickém odkazu.