Čtvrtý týden za námi a my se tak dostáváme do posledního finálového týdne běžecké výzvy. Chválíme všechny účastníky, jelikož se nám počet společně uběhnutých/zajetých kilometrů neustále zvyšuje. Tento týden jsme si společně připsali krásných 4875 km! Bude toto číslo na konci finálového týdne ještě větší?

Cyklistická soutěž nám díky pěknému počasí v uplynulém týdnu přinesla největší drama. Všichni sportovci v TOP 10 si připsali alespoň 146km na kole. Většina pak ujela více než 200 km. Nejlepším cyklistou ze všech byl Marek Šeda, hráč ročníku 2009, který je tak prvním hráčem, jenž uzmul žlutý trikot Leprimu.

Minulý týden také byla vyhlášena dodatečná výzva, kdy jste si mohli připsat plusové body (1 bod za 30 km a 2 body za 60 km připsaných do soutěžní tabulky). Dva body si připsali všichni v TOP 10, což znamená, že pro získání bodů jste tento týden museli zaběhnout minimálně 60 km! Pojďme se podívat na tabulku TOP 10:

Do posledního týdne nám vstupuje v pozici vedoucího Adam Štyler s luxusním náskokem. Jak nám nakonec celá soutěž dopadne? To se dozvíme už za týden!

V posledním týdnu si připíší extra 3 body nejkomplexnější sportovci, kteří zvládnou uběhnout alespoň 20km, ujet na kole 120km a ujít 15km.