13
Lis
Jakub Zalubil

2009tky se bavily hrou v Hlubočince

Plní energie z volné soboty jsme se vydali do daleké Hlubočinky, která však disponuje vzorovým sportovním areálem.Turnaj, který řídil oddíl SK Dvojka Praha, jsme zahájili utkáním právě proti domácím borcům.
Aktivně a s chutí jsme vtrhli do první půle utkání a brzy jsme se ujali vedení. Především držení balónku na soupeřově polovině nám dělalo radost.
V druhé části nám soupeř ukázal, jak silný je v brejkových situacích. Naše dynamická hra v okolí soupeřovy branky způsobovala často ztrátu koncentrace a náš brankář musel nejednou čarovat.
(W4:2)
Z tohoto zápasu musím vypíchnout především pozitivní naladění za všech situací. Inkasované branky nás nepoložily a srdnatě jsme bojovali za vítězný konec zápasu.

Druhé utkání nás od první minuty až do posledního hvizdu rozhodčích rozptylovalo téměř vše. Projevila se naše největší slabina a tou je disciplína a zásadní pravidla, která musíme dodržovat, jinak nemáme možnost posunout se dále.
Nerozčilovat se, sledovat dění na hřišti a poslouchat pokyny trenéra.
Co však klukům nemohu upřít je snaha a vůle se zápasem pohnout správným (samozřejmě tím naším ) směrem.
Bohužel nás v zápase nepodržela ani střelba a bez vstřelené branky se těžko vyhrává. (L0:1)

Obídek/svačinka, vyklepání nožiček a hrrrr na Kobylisy v severském derby.
S jednoduchými pokyny, užít si zápas a sledovat hřiště, jsme se zakousli do soupeře ze severního města. Mám radost, že se nám v tomto zápase povedlo hned 7x rozvlnit síť soupeřovy branky. Šance střídala šanci a věřím, že v příštích zápasech budeme ještě efektivnější!!!
Nutné opět pochválit výkon našeho brankáře, pro kterého to nebyl jednoduchý zápas, jelikož soupeř opět skóroval z přečíslení a nikoli soustavného tlaku.

Turnaj nás především bavil a přiložená fotografie to ,věřím, jen a jen potvrzuje.