06
Lis
Jakub Zalubil

2007 mají za sebou kutnohorskou misi

Po delší době strávené v druhém koši, se nám na minulém turnaji v Kunraticích ‘podařilo’ sestoupit a tak jsme bezesporu měli o motivaci postaráno.

Snad poprvé v sezóně nám hrál do karet los turnaje, který se odehrál v Kutné Hoře.
S úsměvy na tváři jsme se sešli na hale (která má do ligových parametrů hodně daleko) odhodláni a plni energie.

Hned však první zápas nám připravil vcelku slušné vystřízlivění. Důrazná a jednoduchá hra domácích, nám po celý první poločas neumožnila takřka nic směrem dopředu.
Pozitivem bylo jednoznačně nasazení všech hráčů. Bohužel nás ke konci poločasu a ze začátku toho druhého srazila naše přítomnost v minulosti a psychická nevyspělost nám prohrála tento zápas. Nutno však podotknout, že jsme ze zápasu odcházeli s hlavou vztyčenou, jelikož jsme na hřišti, co se fyzických sil týče, nechali vše a bojovali až do závěrečného hvizdu (L0:3).

Po zbytek turnaje jsme si stanovili jasné cíle, které se nám podařilo splnit a to je pro nás nesmírně cenné!!!
Učíme se kontrolovat své emoce a pracovat se svými myšlenkami, ruku v ruce s herními dovednostmi.

II.zápas byl v Kutnohorské ‘stodole’ o poznání florbalovější a v severském derby jsme přetlačili svou šikovností Kobyliské střelce (W5:2). Skvělé napadání z naší strany!

V zápase o 3.místo na turnaji, jsme se rozhodli vyzkoušet si a naučit se každý novým pozicím ve hře. Obránci nám tedy převážně bojovali na polovině soupeře a útočníci si pro změnu přivykli k zodpovědnosti na ‘posledním’ postu ve hře.
Zmatená první půle a mrmlání si pod nosy nám jasně ukázala, že takhle to nepůjde. Každý jsme se tedy během 2minut zamysleli a rozhodli se zlepšit se na daném postu. Dynamická hra v útočném pásmu sebou přinášela i výpady ze strany soupeře,avšak kdo nás nezná, tak vždy pozná, zač je toho Kuba v bráně :)))!(W5:4)
Skvěle dohraný zápas, který všem hráčům ukázal, že florbal není pouze o hře na jedné pozici.

Celým turnaj jsme odehráli ve skvělém nasazení a s obrovskou chutí hrát.
Všechny nás hra bavila a naučili jsme se novým dovednostem.

!!! Už umíme nakrmit svou opičku !!! a příští turnaj si užijeme na domácím hřišti v Letňanech!

Ondra, Séba, Fíla, Mára, Ondra, Denča, Domča, Alex, Vojta, Tom, Marťas, Eda, Luky, Kuba

unnamed (2)
Michal&Jirka

46887656_10218647090755467_8025535430713671680_o
27
Lis

Prokletí odvráceno: double report mužů

Dvojzápas během tří dnů čekal naše muže o minulém víkendu. O pátečním večeru se v Čakovicích představil nováček z Budějovic, který v prvním kole zatápěl a málem

137x117_hrajeme
12
Lis

Hrajeme o víkendu 17.-18. listopadu

Sobota   Dorost A - Unihoc Aréna (Na Kotlářce 1), sraz ve 12:00 13:00 - Panthers Praha 16:00 - Kanonýři Kladno Nominace: Ernée, Chmel Heřmanský Urban Veverka Prošek Doňar Doležel Burian Muller Horák

prohlídky
17
Říj

Volné termíny na zdravotní prohlídku

Jako každý rok je povinnost každého aktivního hráče absolvovat roční sportovní prohlídku, bez které hráči nemohou nastoupit do soutěžních zápasů Českého florbalu. My jako klub