2006 padli ve finále 2. koše

Na prvním turnaji po PFC jsme se opět museli kvůli nemoci obejít bez několika hráčů – Ondry, Michal a Vítka. Do brány tak s námi jel Max Munduch a vedl si skvěle. Ve skupině jsme vyzráli nad Bohemkou a Tatranem, bohužel ve finále o postup do 1. koše náš předčil Start 2:3.

vs FBŠ Bohemians 5:3 (2:2, 3:1)

První zápas proti Bohemce nám herně nevyšel, ale nakonec jsme přeci jen dokázali urvat výhru. Radost ale byla opravdu poloviční, protože naše hra byla hrozná. Góly jsme dali díky napadání a částečně nešikovnosti hráčů Bohemky, jednou el capitáno Jirka trefil z půlky šibenici. Jinak ale špatný. Dvě kloudné nahrávky po sobě byl pro nás nedosažitelný cíl. Jedinou hezkou akci jsme převedli úplně na konci a uzavřeli z ní skóre na 5:3.

Poes (2+1), Janečka (1+1), Schiller (1+0), Vinkler (1+0), Hodač (0+1), Staněk (0+1)

vs Tatran 4:1 (1:0, 3:1)

Proti Tatranu to bylo už úplně o něčem jiném. Z naší strany super výkon, hezké akce, dobře jsme hráli na balónku. Prostě se kromě výhry na to i dobře dívalo. Dvě parádní asistence vystřihl Dan Zeliska. Až jsme s Martinem nevěřili, že to tak opravdu vždycky chtěl :D. Zasloužená výhra a čekalo nás finále se Startem o postup do elitního koše.

Poes (2+1), Zeliska (0+2), Bělík (1+0), Schiller (1+0)

vs Start Kunratice 2:3 (3:1, 0:1)

Start na nás vlítl v naprosto jiném tempu, než v jakém jsme do zápasu nastoupili my. A bylo to hodně znát. My jsme sice z prvního brejku šli díky Martinu Poesovi do vedení 1:0, ale pak Start otočil na 3:1. Ve hře nás pak dlouho držel brankář Max Munduch a předvedl několik opravdu skvělých zákroků. Postupem času jsme se zvedli a přidali na nasazení. Po trefě Tomáše Vinklera jsme snížili na 2:3. Na konci jsme vyvinuli poměrně velká tlak a i se dostali do několika šancí, ale bohužel vyrovnat se už nepodařilo.

Za 14 dnů nás tak čeká opět druhý koš, turnaj navíc pořádáme v Letňanech. Chceme s Martinem poděkovat Maxovi, že byl narychlo ochotný přijet odchytat turnaj a opravdu nám svým výkonem pomohl! Taky jsme rádi, že se konečně Martin Poes začal trefovat a využívat ty kvanta šancí, ve kterých každý zápas je. A samozřejmě opět děkujeme rodičům za fandění!