23
Úno
Jakub Zalubil

Vítězíme v Brně a volíme si Havířov!

BLACK ANGELS vyhrávají základní část 1.ligy mužů! Muži zvládli v posledním kole vyhrát na hřišti Hattricku Brna a v přímém souboji o první místo vítězí 7:4! Důležitý krok k výhře muži udělali v první třetině, kterou Angels vyhráli 3:0. Tříbrankové vedení uhájili Blaci až do konce a Black Angels  se tak stali vítězi 1. ligy mužů 2018/2019!

Do čtvrtfinále volíme Excelsior Havířov! Našim čtvrtfinálovým soupeřem je daleký tým z Havířova. Ve vzájemných zápasech jsme dokázali porazit soupeře 14:2 a 13:5. První zápas odehrajeme v sobotu doma v Čakovicích od 18:00!

54519799_2379032882129393_5475777852915843072_o
19
Bře

Muži vedou 2:0 a jsou blízko finále!

A tým využil domácího prostředí na jedničku a svého karlovarského soka udolali 7:6 v prodloužení a 5:4 po nájezdech. Nyní se série přesouvá na západ

vyjezd vary ořez
18
Bře

Pořádáme výjezd do Karlových Varů

Semifinálová série za stavu 2:0 pokračuje třetím zápasem již tuto sobotu od 20:00 v hale míčových sportů v Karlových Varech. Jelikož Blaci mají matchball k

9.3.2019 Black Angels-76
14
Bře

Kopecký zve na sérii s Karlovými Vary

Nečekaným hrdinou čtvrtfinálové série 1.ligy mužů mezi vítězem základní části Black Angels a Excelsior Havířov byl náš odchovanec Jan Kopecký. Ten v každém