< >
IMG_4418
30
Bře
sdílet článek
Jiří Patočka

Víkendové zápasy těch nejmenších

Přípravka 2008

Přípravka 2008 hrália v neděli 26.3. v X3M Aréně na pražském Barrandově. Hned v prvním zápase prohrála s Kunraticemi 6:7. I přes počáteční neúspěch kluci bojovali, což ale nestačilo a v druhém zápase podlehli Olympu Praha 3:6. Poslední zápas s týmem Střelci Unhošť začal slibně, zpočátku to vypadalo, že síly budou vyrovnané, což opravdu byly. Bohužel ale i třetí zápas pro nás neskončil šťastně. I když se kluci snažili, byla vidět únava a Unhošť nás porazila 7:8.

Jana Schillerová

Přípravka WHITE

Přípravka White se koncem března po delší pauze opět vydala na další kolo své ligy, tentokrát v sestavě: Jáša Guttenberg, Matěj Kratochvíl, Hynek Řeháček, Tom Staněk, Šíma a Matěj Tupý, Ondra Kreibich, Luky Jůn, Dan Růžička a Eliška Petuellyová. První zápas jsme odehráli s Falconama, kdy jsme zpočátku trochu zaspali a hned prohrávali 4:0, ale netrvalo dlouho, všichni začali makat, jak mají a zápas otočili na krásný výsledek 8:5 v náš prospěch. Krásná podívaná!

Druhý zápas jsme odehráli s Wizardama, s nelehkým soupeřem. Podařilo se nám pár gólů vstřelit, ale od začátku bylo skóre v prospěch soupeře. První i tento druhý zápas v bráně vynikal Matěj, který zachránil pár jasných tutovek soupeře. I když v jednu chvíli se skóre přibližovalo remíze, bohužel výsledek skončil poměrem 8:4 pro soupeře.

IMG_4418

Třetí zápas jsme narazili na Olymp, kdy do brány naskočil Luky, další z našich šikovných gólmanů. To už nebyla taková sláva, soupeř měl hodně navrch. I když jsme se snažili naše vybojované šance proměňovat, padlo jich jen pár. Prohráli jsme s trochu hořkým poměrem 13:4, ale všichni si určitě zaslouží pochvalu. I když máme šikovné bojovníky a bojovnice, určitě víme, co do příště zase zlepšíme, hlavně nezaspávat začátky. Nakonec jsme na turnaji obsadili hezké bronzové místo. Gólů z naší strany padlo i tak celkem hodně, kdy se gólově podílela většina, ale nejvíce čtveřice Ondra, Jáša, Tom a Hynek.

Velké díky za další super turnaj,                                                                                

Barča

divider
137x117_hrajeme
18
Říj

HRAJEME O VÍKENDU 21. a 22. 10.

Sobota 21. 10. Dorost B - POŘÁDÁME - SH Čakovice, Nám. J. Berana, Praha - Čakovice. Trenér Karel Staněk. Sraz 7:25. 9:10 FbK Olymp Praha B 12:40 TJ Lokomotiva

divider
2008
05
Říj

První zápasy hráli také 2008!

V sobotu 30. 9. 2017 elévové 2008 hráli svůj první ligový turnaj v této sezoně a hned si udělali výlet do hezké haly

divider
Parkan_KFL.jpg
07
Zář

Kroužky na ZŠ 2017/2018

V ceně kroužku je zahrnut nájem haly, výplata trenéra a hráčské tričko. Všichni hráči z kroužků získávají slevu do největšího florbalového obchodu Florbal.com. Pokyny

divider starší články divider