27
Úno
Vojtěch Pavlík

A tým zakončil základní část vítězstvím

A tým se představil v ČAKOARÉNĚ proti Bivoji Litvínov. Hosté živili ještě teoretickou šanci na play-off, zatímco Blekové chtěli zůstat na 2. místě tabulky a vybírat soupeře pro čtvrtfinále.

2018-02-26_19-02-42_3

Zápas začal velmi dobře pro domácí a první třetinu vyhráli 2:0 po brankách Adama Havránka a Dáni Ludvíka. Do druhé třetiny vstoupili hosté aktivněji a podařilo se jim snížit. Pak ale nastal zápasový obrat. Dvěma góly v rychlém sledu (J. Boček, J. Bauman) tým odskočil na 4:1. Další branky přidali ještě Renčín, Votruba, Renčín z trestného střílení a Novotný před sirénou upravil na 8:1 po dvou třetinách.

2018-02-26_19-59-56_2Třetí třetinu nenechali domácí nic náhodě a museli bojovat. Díky úspěšným střelám z holí Melíška a Kuby Bočka, bleci odskočili na 10:2. Litvínov ještě korigoval na 10:3.

Zápas sledovala naprosto vyprodaná hala v Čakovicích, která má kapacitu 220 sedících diváků. V úžasné atmosféře hráči A týmu oslavili společně s diváky 2. místo v základní části. Po zápase došlo i na hromadnou fotku s nejmenšími fanoušky.

2018-02-26_19-02-48

baxstart02
07
Čer

Cíle A týmu pro další sezonu

Sezónu A tým končil hořce, když vypadl v semifinálové sérii s pozdějším vítězem 1. ligy SKV. Hořkou pachuť mělo díky "sportovnímu" vyloučení za

divider divider
piktogram
17
Bře

A tým vyřadil Start a je v semifinále!

A tým i ve třetím vzájemném utkání porazil Start98. Tentokrát na horké půdě soupeře v Kunraticích.

První třetina se Blekům vůbec nepovedla.