08
Pro
Jiří Patočka

A-tým vítězný v derby!

Derby s Vinohradami přesunuté na neobvyklý čtvrtek nabídlo těsný souboj dvou soupeřů z vrchu tabulky první ligy a že se bylo na co koukat, se přesvědčila stovka diváků.

První třetina začala ve svižném tempu s šancemi na obou stranách. Domácí otevřeli skóre jako první, špatně ubráněnou standartní situaci potrestal Lanc. Honza Kopecký se pak mrštně uvolnil obráncům, kterým nezbývalo než faulovat a sudí nařídili trestné střílení. Ke středovému kruhu se postavil Jakub Renčín, v přímém souboji s Dejmalem vzešel vítězně a stav byl vyrovnaný, 1:1. Střelu Ondřeje Hněvkovského nešťastně pro domácí tečoval jeden z obránců a Blaci se ujali vedení. Ti do toho šli s vervou a vidinou dalších vstřelených branek, ale inkasovali dvě a až do konce třetiny se gólově odmlčeli.

V probíhající dvacáté čtvrté minutě Kopecký vypálil z první a v rozpačité situaci se nejlépe zorientoval Adam Havránek a dorazil míček do brány. Na 4:3 dal Tomáš Beran a Andělé se Sokolu opět koukali na záda.

Další zásah ze strany Vinohrad už ve třetí třetině nepřišel a hosté se hnali za srovnáním na 4:4. K němu došlo a v posledních třech minutách hry, po skrumáži před Dejmalovým brankovištěm zakončoval Renčín a hra mířila do prodloužení.

Nový model hry tři na tři o bodu navíc nerozhodl. Přišly tak samostatné nájezdy. V dovednostní soutěži uspěli Blaci, za něž se trefili krásnou kličkou Renčín a zrovna tak pohledně a s klidem, Jakub Boček. Konečný výsledek 4:5 a bod navíc pro Black Angels, kteří se s florbalovou sezonou v tomto roce prozatím loučí. Děkujeme divákům za podporu a těšíme se v příštím roce.

BA_Rozhovor_Úvod
03
Říj

Rozhovor – Daniel Körber

V této sezóně brankář Daniel Körber dostává v brankovišti větší ice time a zasáhl již do pěti utkání ze šesti. Ve všech pěti

42912101_1906397212757793_3943792503383130112_o
02
Říj

Muži porazili Ostravu a Kanonýry Kladno

V pátek přijel do Čakovic ostravský MVIL, jenž zatím čekal na první body v nové sezóně. Přijel tedy velmi namotivovaný a s bojovnou náladou. Domácí byli

40554805_10217971895756014_496983597966688256_o
23
Zář

Muži vezou z Varů tři body!

Ve čtvrtém kole první ligy mužů se náš A tým mužů představil v karlovarské Hale míčových sportů proti místním Hurikánům. Ti přes léto hodně posílili a