17
Bře
Vojtěch Pavlík

A tým vyřadil Start a je v semifinále!

A tým i ve třetím vzájemném utkání porazil Start98. Tentokrát na horké půdě soupeře v Kunraticích.

První třetina se Blekům vůbec nepovedla. Ovlivnily jí především vyloučení na obou stranách. Hned první souboj kapitána Nekoly rozhodčí ocenili dvouminutovým trestem a jelikož to nebylo bez řečí, vyfasoval ještě dvě minuty za nesportovní chování. Start si přesilovky připravil. Nemýlil se Běloch a poté Chudina. Andělé tak první dvě branky Startu doslova darovali. Další branku po zaváhání v rozehrávce druhé řady Bleků využil Chudina bylo to už 3:0 v čase 6:58. Následující nabídku přesilové hry pro BA ještě vylepšil Koubek, který poslal výborně hrajícího Ludvíka za mantinel. Přesilovou hru 5 na 3 využil právě Dáňa Ludvík – 3:1. Ke konci třetiny ještě poslal domácí Chudina dobrou střelu a propálil Matiáška – 4:1.

Do druhé třetiny kouč Tomáš Janeček výrazně zamíchal sestavou a hru stáhl na dvě formace ve složení: Renčín -Boček – Boček – Vaculík – Ludvík, Melíšek – Kopecký – Hněvkovský – Nachtmann – Pícha. Tato desítka hráčů dohrála celé utkání a byl to tah výborný. Během druhé třetiny se hráči dostávali do většího a většího tempa a byla otázka času, kdy začnou padat branky. Klíčových bylo 72 vteřin ve druhé třetině, kdy se Blekům podařilo bleskově srovnat zápas. Ludvík, Kopecký a Renčín třemi brankami sebrali Startu vítr z plachet. Od té doby Start přestal „kousat“ a kontrolu míčku nechal Blekům. Dalším klíčovým okamžikem ve druhé třetině bylo neproměněné trestné střílení Zavadila v čase 39:56. Mohl to být klasický „šatňák“, ale Ondra Matiášek byl proti.

Bleci ubránili i oslabení ze začátku třetí třetiny. Start nehrozil a Bleci začali utahovat oprátku. Vítěznou branku si připsal matador Ondra Vaculík, který chytrou a hlavně skrytou střelou překlopil skóre – 5:4. Pak se ale Start totálně sesypal a přišla demolice.

Konečný účet 9:4 pro BLACK ANGELS.

Kompletní on-line ZDE.

V semifinálové sérii nás čeká vítěz z dvojice Karlovy Vary – SKV. Série těchto soupeřů bude dle našich předpokladů vyrovnaná a rozhodne pravděpodobně 5. zápas ve středu.

baxstart02
07
Čer

Cíle A týmu pro další sezonu

Sezónu A tým končil hořce, když vypadl v semifinálové sérii s pozdějším vítězem 1. ligy SKV. Hořkou pachuť mělo díky "sportovnímu" vyloučení za

divider divider
baxfbc01
13
Bře

Elitní týmy BA v playoff!

A tým v přivítal v "domácím" dvouutkání START98 z Kunratic, který kvůli nesplnění reglementu soutěže však nemůže postoupit do Superligy. Sobotní zápas v Čakovicích, kde náš A