22
Říj
Jakub Zalubil

Povedený domácí turnaj pro tým 2009

Pozitivně naladěni jsme vstupovali do turnaje, který se odehrával na domácí palubovce v Letňanech.

Brzké vstávání a chladné ráno zdálo se, nás nedostatečně probudilo a tak jsme se museli probrat na hřišti. Naštěstí jsme měli šikovnou organizaci a společnými silami jsme vše zvládli na jedničku, tak, že jsme se s kluky mohli hezky připravit na vstup do turnaje.

Los nám přihrál ihned po ránu nejatraktivnějšího soupeře a to družstvo dívek z SK Dvojky Praha.
Důrazná hra na útočné polovině a chuť po gólech znamená vedení 8-0 po první půli. Uvolnění ze zápasu se projevuje a nepřílišnou aktivitou především v našem předbrankovém prostoru holky 2x skórují. Dvě zbytečné branky z našich chyb určují finální podobu skóre (W10:2).

V druhém utkání jsme narazili na známého soupeře z Jesenice, který oproti minulému turnaji posílil o dva hráče. Především zlepšená hra v našich zadních řadách a aktivita hráčů při rozehrávce mi dělala radost. Je však nutno podotknout, že jsme opět inkasovali branky z našich chyb, nikoli z umu soupeře.
V TJ se budeme muset zaměřit na standardní situace. W(6:2)

V zápase, který pro nás bezesporu byl výzvou jsme narazili na druhý tým Chodova, který měl na kontě shodně dvě výhry.
Bezesporu jsme do zápasu vlétli s lepším pohybem než soupeř a zaslouženě jsme vedli 2:0. První třetina na papíře hladce a hřišti pohlídanou hrou, vedeme 4:0.

První půli jsme byli nuceni odehrát v počtu 10-ti hráčů, jelikož né všichni jsme byli připraveni na zápas :-)
Na startu druhé půle nám ujel vlak a tak jsme byli nuceni vystoupit v nejbližší stanici-TIMEOUT.
Opět rozmíchaná dravost a jistý brankářům výkon otáčí skóre i v této půli, kterou nakonec vítězíme 3:2.
Pěkné kombinace na polovině soupeře, krásné góly, které potěšili nejednoho diváka.
(W7:2)
V tomto zápase nám dělalo největší problém naše vlastnil střídání a nepřipravenost některých z nás.

Celkově skvěle zvládnutý turnaj, jak organizačně (velký dík rodičům), tak herně. Naše hra měla vzestupnou tendenci a především nás to všechny bavilo :-)

Elévové 2008 po dobrých výkonech druzí

V nedělním krásném počasí, jsme se vydali do pěkné haly v Kobylisích, abychom odehráli čtvrtý turnaj a napravili herní dojem z minulého nepovedeného turnaje.

První

unnamed (2)
13
Lis

2009tky se bavily hrou v Hlubočince

Plní energie z volné soboty jsme se vydali do daleké Hlubočinky, která však disponuje vzorovým sportovním areálem.Turnaj, který řídil oddíl SK Dvojka Praha,

44793762_556925024766725_637101477160026112_n (1)
25
Říj

Elévové 2008 poprvé v sezóně ztratili

V třetím ligový turnaj v sezoně se 2008čkám příliš nedařilo. Konečné 3. místo a stále bez porážky vypadá pěkně, ale herní projev nebyl příliš