< >
kladno
10
Led
sdílet článek
Vojtěch Pavlík

Sobotní derby s Kanonýry

Zveme všechny bleky na sobotní zápas 19. kola první ligy mužů si na Čakovicích od 18:00. Proč dojít zrovna na tento zápas? Bude pro všechny připraven stánek s fanshopem BA. Stulpny, ponožky, šály a další produkty bez personalizace bude možné si zakoupit. Navíc s sebou budeme mít nové teplákové soupravy, které máme skladem a můžete si je vyzkoušet a objednat přímo na místě!

A tým

Zápasy s Kanonýry jsou vždy velmi vyrovnané. Poslední souboj na hřišti Kladna vyhráli bleci až v prodloužení, kdy bod navíc vystřelil Vojta Ježek. Ten ale do hry nezasáhne dlouhodoběji laboruje se zraněnou patou. Za Kanonýry nastoupí ex-kapitán BA Honza Cvrček, který Bleky do 1.ligy dovedl.

Tabulka první ligy je našlapaná a týmy mezi sebou mají rozdíl čtyř bodů. Kdo získá 3 důležité body výrazně si polepší. Oba týmy jsou aspiranty na play-off.

tabulka BA x Kladno

 

Níže statistika srovnání družstev.

srovnání BA x Kladno

divider
piktogram
17
Bře

A tým vyřadil Start a je v semifinále!

A tým i ve třetím vzájemném utkání porazil Start98. Tentokrát na horké půdě soupeře v Kunraticích.

První třetina se Blekům vůbec nepovedla.

divider
baxfbc01
13
Bře

Elitní týmy BA v playoff!

A tým v přivítal v "domácím" dvouutkání START98 z Kunratic, který kvůli nesplnění reglementu soutěže však nemůže postoupit do Superligy. Sobotní zápas v Čakovicích, kde náš A

divider
piktogram
05
Bře

Čtvrtfinále 1. ligy vyzveme START

Do playoff  2018 nastupuje A tým BLACK ANGELS z historicky nejlepšího umístění - 2. místa. Tým pod taktovkou Tomáše Janečka a Petra Pajera si vybíral

divider starší články divider