10
Led
Vojtěch Pavlík

Sobotní derby s Kanonýry

Zveme všechny bleky na sobotní zápas 19. kola první ligy mužů si na Čakovicích od 18:00. Proč dojít zrovna na tento zápas? Bude pro všechny připraven stánek s fanshopem BA. Stulpny, ponožky, šály a další produkty bez personalizace bude možné si zakoupit. Navíc s sebou budeme mít nové teplákové soupravy, které máme skladem a můžete si je vyzkoušet a objednat přímo na místě!

A tým

Zápasy s Kanonýry jsou vždy velmi vyrovnané. Poslední souboj na hřišti Kladna vyhráli bleci až v prodloužení, kdy bod navíc vystřelil Vojta Ježek. Ten ale do hry nezasáhne dlouhodoběji laboruje se zraněnou patou. Za Kanonýry nastoupí ex-kapitán BA Honza Cvrček, který Bleky do 1.ligy dovedl.

Tabulka první ligy je našlapaná a týmy mezi sebou mají rozdíl čtyř bodů. Kdo získá 3 důležité body výrazně si polepší. Oba týmy jsou aspiranty na play-off.

tabulka BA x Kladno

Níže statistika srovnání družstev.

srovnání BA x Kladno

42090764_10218106994373395_6972554696938487808_o
20
Zář

Muži doma deklasovali nováčka z Náchoda!

Do čakovické arény přijel nováček soutěže ze severu Čech, Florbal Primátor Náchod. S tím se už naši muži jednou v sezóně střetli. Konkrétně se jednalo

41739417_2089549757744375_8800049322742775808_o
14
Zář

Muži přivítají doma nováčka z Náchoda

Muži pokračují v sezóně 3. kolem 1.ligy mužů, ve kterém v domácím prostředí přivítají nováčka z Náchoda. S ním již muži mají letos zkušenost, kdy

41449355_2144654025856369_3424330309309562880_n
10
Zář

Muži po prvním víkendu poloviční

Mužský A tým se vrhl do sezóny výjezdem do Českých Budějovic. Díky skvělé třetí třetině si odvezli body za výhru 8:5. Podobný soupeř