< >
kladno
10
Led
sdílet článek
Vojtěch Pavlík

Sobotní derby s Kanonýry

Zveme všechny bleky na sobotní zápas 19. kola první ligy mužů si na Čakovicích od 18:00. Proč dojít zrovna na tento zápas? Bude pro všechny připraven stánek s fanshopem BA. Stulpny, ponožky, šály a další produkty bez personalizace bude možné si zakoupit. Navíc s sebou budeme mít nové teplákové soupravy, které máme skladem a můžete si je vyzkoušet a objednat přímo na místě!

A tým

Zápasy s Kanonýry jsou vždy velmi vyrovnané. Poslední souboj na hřišti Kladna vyhráli bleci až v prodloužení, kdy bod navíc vystřelil Vojta Ježek. Ten ale do hry nezasáhne dlouhodoběji laboruje se zraněnou patou. Za Kanonýry nastoupí ex-kapitán BA Honza Cvrček, který Bleky do 1.ligy dovedl.

Tabulka první ligy je našlapaná a týmy mezi sebou mají rozdíl čtyř bodů. Kdo získá 3 důležité body výrazně si polepší. Oba týmy jsou aspiranty na play-off.

tabulka BA x Kladno

 

Níže statistika srovnání družstev.

srovnání BA x Kladno

divider
2018-01-13_19-31-12_2
14
Led

A tým si poradil s Kanonýry!

Do domácího zápasu s Kladnem nemohl trenér Tomáš Janeček počítat s bratry Hněvkovskými, Tadeášem Velechovským, Danem Moravcem a Dáňou Ludvíkem. Místo nich naskočili

divider
atym3
09
Led

A tým o víkendu úspěšný na 50%

Sobotní zápas vyzval na "Podviňáku" A tým soupeře z Havířova. Slavný Torpédo Pegres Havířov. Jen pro info je to tým, který je tradiční.

divider
Janeček
31
Pro

Rozhovor s trenérem Tomášem Janečkem

Tomáši, jste v polovině sezóny. Příprava se týmu povedla. Jak bys zhodnotil tu první půlku ligové sezóny?

Přípravu a první půlku jsme

divider starší články divider