< >
kladno
10
Led
sdílet článek
Vojtěch Pavlík

Sobotní derby s Kanonýry

Zveme všechny bleky na sobotní zápas 19. kola první ligy mužů si na Čakovicích od 18:00. Proč dojít zrovna na tento zápas? Bude pro všechny připraven stánek s fanshopem BA. Stulpny, ponožky, šály a další produkty bez personalizace bude možné si zakoupit. Navíc s sebou budeme mít nové teplákové soupravy, které máme skladem a můžete si je vyzkoušet a objednat přímo na místě!

A tým

Zápasy s Kanonýry jsou vždy velmi vyrovnané. Poslední souboj na hřišti Kladna vyhráli bleci až v prodloužení, kdy bod navíc vystřelil Vojta Ježek. Ten ale do hry nezasáhne dlouhodoběji laboruje se zraněnou patou. Za Kanonýry nastoupí ex-kapitán BA Honza Cvrček, který Bleky do 1.ligy dovedl.

Tabulka první ligy je našlapaná a týmy mezi sebou mají rozdíl čtyř bodů. Kdo získá 3 důležité body výrazně si polepší. Oba týmy jsou aspiranty na play-off.

tabulka BA x Kladno

 

Níže statistika srovnání družstev.

srovnání BA x Kladno

divider
LN
30
Říj

Rozhovor – Lukáš Nekola

Na zápase BLACK ANGELS x EXCELSIOR HAVÍŘOV se s bohatou florbalovou kariérou rozloučil dlouholetý kapitán A týmu Lukáš Nekola. Jako poděkování obdržel zarámovaný

divider
BA_Rozhovor_Úvod
25
Říj

Hněvkovský si zápas s Havířovem užil

Jan Hněvkovský jako správný kapitán vedl svůj tým ve velkém utkání na Podvinném Mlýně. Na zápase ), kde byl oceněn jeho

divider
muži A
23
Říj

Muži na Podviňáku přejeli Havířov

Měla to být bitva o druhou příčku tabulky první ligy mužů, místo toho zápas připomínal spíše exhibici. Bleci byli od začátku jasně lepší,

divider starší články divider